Hujšajmo zdravo

neznan uporabnik

tema odprta - 23. okt 2007 18:16 | ogledi: 5.584 | odgovori: 18

ne spomladi,pred poletjem,zdaj je čas da rečemo stop kilogramom.počasi in učinkovito z zdravo prehrano.malo in dobro,ali veliko,prazno in neokusno.povejte kakšnje imate iskušnje.

wran

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

23. okt 2007 19:45

Ojla. Jaz sem hujšala z ločevlno. Uspešno. Sedaj pa sem na probi novo zadevo. Če te zanima mi piši na osebni email pa ti več razložim. lp

anitae  

član od: 21.8.2004

sporočila: 114

23. okt 2007 20:51

Jaz bi rabila eno fino dieto da bi se znebila 5 kg.Začela sem z aerobiko in bi se rada znebila blazinice ki je nastala na trebuhu.Zato rabim vaš nasvet in spodbudno besedo. Anita

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

23. okt 2007 20:59

Najbolj učinkovita pri meni je bila dieta manj žri, pa slabe ogljikove hidrate sem črtala z menija, samo to je bilo že pred 10imi leti. Vmes sem padla skoraj med odvisnike od zdravega načina prehranjevanja. Prejšnji teden pa je moj povštrček na trebuhu izginil, do zdaj sem mislila, da mi špeh nagaja, je bilo pa moje črevesje krivo.  Pa vsimoji trebušnjaki in ostale vaje, ni in ni hotel izginiti, zdaj pa malo pazim in ne jem hrane, ki bi mi povzročala prebavne motnje, povštrčka praktično ni. Predvsem sem zmanjšala količino svežega sadja ter mlečne izdelke. Smo si različni. Pa žvečilne in bonbone brez sladkorja sem tudi črtala z mojih nakupovalnih seznamov. Za letos sem torej s tem zaključila. in sem z efektom zadovoljna. Rekreacija pa 2x aerobika in 2x sobno kolo. Laufam pa v tem vetru ne. Loni Makaroni

titta  

član od: 28.9.2006

sporočila: 1056

23. okt 2007 21:57

"Predvsem sem zmanjšala količino svežega sadja ter mlečne izdelke."

Loni, sva že dve. Mislila sem, da je to edino zdravo in oh in ah...potem pa opazim, da od tovrstnega "zdravja" kipim kot kvas.

Res je dobro sebe poslušat.

titta

dascha  

član od: 31.8.2005

sporočila: 116

23. okt 2007 22:26

loni in titta, se strinjam z vama. sem opazila da sem po grozdju kot boben. blazinice na trebuščku pa se odpravijo s tekom ali pa sobnim kolesom, s trebušnjaki jih ne boš odpravil, ampak samo okrepil trebušne mišice. najbolje je telovaditi zjutraj na tešče, saj se takrat maščobe bolj porabljajo. če pa hočete več zvedeti pa na http://www.mojtrener.com/. sicer pa mora vsak sam ugotoviti kaj mu paše in kaj ne pa upoštevati tudi malo prebavo pa te stvari. načeloma pa verjamem, da so diete le kratkoročna rešitev, prej je potrebno v glavi razčistiti stvari in spremeniti prehrano oz. način prehranjevanja pa bo (gledano dolgoročno). dascha Sporočilo je spremenil(a) dascha dne 23. okt 2007 22:29:10

kordelina  

član od: 21.11.2005

sporočila: 223

24. okt 2007 8:10

Meni se je še vedno izšlo tako da sem si naredila plan 1200-1500 kcal dnevno porazdeljeno v pet manjših obrokov.To pride na nekje od dve do tri ure razmaka med obroki. Za kosilo 500 kcal, ostale obroke pa okrog 200. Jedla sem pa vse po vrsti, tako da nikoli nisem bila preveč izčrpana ali pa da bi mi česa manjkalo. En kilogram na teden. Pa tudi ko sem začela jesti malo več se nisem takoj nazaj zredila. Telovadim pa po programu denise austin (imam na cd ju ; če kdo hoče lahko dobi ali pa si zlouda z neta), torej nobena težka dieta, nobena huda telovadba, počasi in vztrajno, zato pa je tudi dolgotrajno viden učinek... Lep pozdrav! kordelina

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

24. okt 2007 8:15

titta, že 14 dni nisem dala v usta svežega sadja, ker se testiram, mleko pijem samo zjutraj v kavi. Rezultati fenomenalni, nič napihnjenosti, nič aken, kaj sem počela preteklih 15 let, saj sem se praktično samo zastrupljala z meni zdravo prehrano. Pa mesa tudi ne jem, trenutno. No, pujsa sem vsekakor črtala. Kruh pečem samo še iz Valine moke, polnovredne, testenine tudi, se vse pozna.

Ostaja mi samo še kava, ma saj nekaj moramo imeti tudi takega, a ne? 

Loni Makaroni

helgula  

član od: 21.4.2006

sporočila: 551

24. okt 2007 8:44

Meni pa največ težav pri prebavi povroča jogurt, mleko, sladkor, bel kruh, bele testenine. Če se uspem izognit temu moj "buši" ni napet. Sem pa ugotovila, da imam kandido in jemljem tablete Dida, ki mi zelo pomagajo, samo ne vem če bo učinek trajen. helgula

joziro  

član od: 29.9.2007

sporočila: 1

24. okt 2007 9:28

[citat=--morska medvedka--]Ojla. Jaz sem hujšala z ločevlno. Uspešno. Sedaj pa sem na probi novo zadevo. Če te zanima mi piši na osebni email pa ti več razložim. lp[ /citat] Prosim za podrobnejšo obrazližitev. Hvala joziro

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

24. okt 2007 9:29

Joj, to pa res nisem vedela, sem mislila, da ima sveže sadje in mleko samo pozitivne učinke. No za mleko vem- napihnjenost in to,...jaz pojem ogromno sadja. Mogoče sem zaradi tega včasih napihnjena. Jelenckova

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti