Hujšajmo zdravo

urssa  

član od: 25.12.2005

sporočila: 380

24. okt 2007 9:40

Najboljši in edini nasvet za hujšanje je: več migaj in manj jej! Ja, pa bo hudo. Če ne bi blo bi bili vsi ljudje suhi. Telovadba nej bo pa zmerna. Ne se preveč naprezat, ker ni dobro. Itak se pa več kalorij pokuri z zmerno telovadbo (naprimer hojo). Urša

Kozmeja  

član od: 7.12.2005

sporočila: 409

24. okt 2007 10:16

Ja, pol manj na krožnik, pa bodo kilogrami kar leteli dol! Kozmeja

menci  

član od: 26.2.2006

sporočila: 84

24. okt 2007 10:17

Urssa, tvoj nasvet je pa čist preveč posplošen. Več migaj čist drži. Manj žri - to pa ne. Jej, jej dobro, glej kaj ješ in kdaj ješ. Pri meni se je najbolj obneslo, ko sem delno upoštevala Montignaca, preštevala kalorije, pa tudi kakšen nasvet in recept iz 90 dnevne ločevalne diete mi je prišel prav. Pa še nekaj. V času hujšanja sem vodila dnevnik o vsem kar sem tisti dan pojedla, kakšna je bila kalorična vrednost le tega in koliko gibanja sem imela. Dnevnik se je napolnil, jaz pa sem se nazaj zredila. lp menci

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

24. okt 2007 10:28

Ja mene tudi surovo sadje raztura, ker se mi zdi, da kar vre v želodčku in pol je trebušček kot bomba. Meni je pomagala hitra dieta, ki jo sicer uporabljajo za bolnike, ki bodo imeli operacijo srca pa morajo v tednu ali dveh shujšati kakih pet kilogramčkov. Sicer je treba jesti veliko sadja in zelenjave, ampak je treba previdno izbirati sadje, zaradi zgoraj opisanih težav. Če se res držiš, ampak res striktno-uspeh zagotovljen. ZAČETNICA

Rmeli  

član od: 5.2.2004

sporočila: 344

24. okt 2007 10:35

Hojla, spomladi sem z ločevalno dieto shujšala za 13 kg, od takrat bolj ali manj držim težo (niha kg dol in kg gor), sem bila zelo zadovoljna sama s sabo, ker sem se kar držala in rezultati so bili vidni. Sem sicer spuščala vodne dneve( nikakor mi niso sedli),sem pa veliko vode popila, žal pa malo manj telovadila. Zdaj spet zbiram pogum, ker bi en toliko mogla še dol dati. Bomo videli, kaj bo. LP, Rmeli Rmeli

KetyP  

član od: 30.8.2006

sporočila: 123

24. okt 2007 12:05

Mene pa zanima, s čim nadomestite sadje in mlečne izdelke, če jih pretežno črtate z jedilnika? KetyP

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

24. okt 2007 13:05

Kalcij vsebujejo tudi druga živila, ne samo mlečni izdelki. Poglej to tabelo:

http://www.ambulanta-garmus.si/nasveti/vsebnost_ka 

Kar se pa svežega sadja tiče, moram še pogruntati, kaj od tega bom jedla in česa ne. Zaenkrat pojem več zelenjave, tako kuhane/soparjene kot surove.

Loni Makaroni

ajda.raca  

član od: 31.3.2007

sporočila: 4

21. apr 2009 9:05

ZAČETNICA - kako izgleda ta dieta na hitro? ;) Sem bolj take sorte... Prosim za čimprejšnji nasvet, saj mi kopalke že precej grozijo ;) Ajda

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti