Trgovine z metražnim blagom

RadaJem  

član od: 12.6.2006

sporočila: 1338

tema odprta - 20. okt 2007 23:54 | ogledi: 26.225 | odgovori: 16

Pred kratkim sem se začela ukvarjati s šivanjem. Bi mi lahko svetovali, kje v Ljubljani so kakšne dobre trgovine z metražnim blagom (po možnosti bolj ugodne variante)? V Celju imamo eno, kjer prodajajo ostanke blaga na kilograme, v Ljubljani pa res nimam pojma, kje iskat kakšne bolj ugodne variante. Lani sem za pustni kostum kupovala blago v Centromerkurju, pa je bilo precej drago. Vem tudi za eno trgovino med hotelom Lev in hotelom Evropa, to je pa tudi vse.

Hvala za odgovore.

RadaJem

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

21. okt 2007 1:21

RadaJem, kje v Celju pa prodajajo blago na kg? katjushka

marelica  

član od: 27.8.2005

sporočila: 1398

21. okt 2007 7:21

V BTC je prodajalna Kilometer v hali A in pod Emporiumom.

 

Na Vrhniki je prodajalna Anvina

http://www.informacija.net/podrobno.asp?narocnik=2339&am 

 

Sukno Božič Anton s.p. ima trgovino v Zrečah, pa na Letališki c. v Ljubljani, na Vrhniki v Loki je njihova trgovina Kristina,... 

 

marelica

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

21. okt 2007 9:50

RadaJem, kje je v Celju omenjena prodajalna ? Ravel-Levar pri Turški mački je namreč zaprt. F r i n a

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

21. okt 2007 11:31

Jaz sem si v Lj kupila poceni blago v Metra blizu K 4 oziroma tista ulica, kjer je Hotel lev, no, tukaj sem kupovala še največ blaga, ga imajo na kg tudi.. Potem je ena blizu Lusha v starem delu Lj, nastroti Magistrata,kjer je tudi neka fotokopirnica. tam imajo dražje blago, vedar lepše. Firenze prodajalna je v takem podhodu, kjer je bila včasih Svet knjige, tam blizu je tudi trgovina Naracamicie. Jaz ti svetujem, da greš najprej v BTC v halo A, tam so vsaj 3 prodajalne, kjer imaš veeeliko izbire. Jelenckova

Lunca 15  

član od: 7.6.2004

sporočila: 99

21. okt 2007 12:55

Večje količine blaga (veleprodaja) se da dobiti v Bemi in Lumi. Obe sta v Ljubljani. Trgovina Metra pa je maloprodaja Beme. S tem, da je v veleprodaji prodaja samo firmam. Linki do veleprodaj: http://www.bematrade.si/ http://www.luma.si/ Potem je še Kroj v bližini mestne hiše. Ena trgovina je še v City parku poleg zeliščne prodajalne in mobitela (tej ne vem, kako se reče), ena je v hali A v pritličju, za več pa se trenutno ne spomnim. Lunca 15

RadaJem  

član od: 12.6.2006

sporočila: 1338

21. okt 2007 14:07

Se opravičujem za pozen odgovor. Trgovina z blagom na kg v je v Celju na Glavnem trgu, reče se Cecilija, se mi zdi. Je nasproti Atrija, tam je bila včasih trgovina z oblačili, zdaj pa prodajajo blago na metre in na kilograme, pa vse možne šiviljske pripomočke. Hvala vsem za odgovore. RadaJem

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

21. okt 2007 14:48

V Ljubljani so meni najljubše: - Kilometer v BTCju, hala A, spodaj v kleti, tudi tu imaš jersy in so res luštkani, tudi potiskani, ne samo enobarvni in flis na kilogram (12,9 E za jersy, 14,9 za jeans in flis) Se ena Kilometer je pa v hali D spodaj, samo je manjša in še ena, ki se ne spomnim imena malo naprej, tudi v kleti hale A - Metra na gosposvetski, (blizu trgovine Lovec in hotela lev), tudi tu imaš jersy in flis na kilogram (12,9 E za jersy, 14,9 za jeans in flis), tu imaš celo mavrico jersijev - no, pa to očitno že poznaš, samo da ne boš zamenjala z Elno, ki je tudi tam zravnen, samo je precej dražja in ni na kilo. Metra je malo bolj proti centru, Elna pa čisto zraven Lovca. - Bala na Celovški, v Šiški, blizu Stare cerkve - tu dobiš krasno dekorativno blago - se pravi močnejše blago za stanovanje, za oblačila je malo manj izbire, 2x letno pa dobijo tudi tako, super robo iz Češke. Italijanska je slabša. - Centromerkur zraven Prešernovega spomenika; tam dobiš svakojako blago po normalnih cenah in pa ostanke, v glavnem pakirane po 2 metra, ti so pa zelo poceni, dostikrat kaka modalna vlakna, bombažni jersy, tudi žamet in pliš se najdeta med njimi... Upam, da pride kaj prav:) Veri

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

21. okt 2007 16:29

RadaJem, hvala za info. LP katjushka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti