Na pomoč-status

tema je zaklenjena

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

23. okt 2007 15:26

juma je napisal/a:
Draga Vendelina in Frina, no, ne napihujta se toliko o funkcionalni pismenosti. Po vajinem pisanju predvidevam, da sta mladi in da še nimata (vsaj) najstniških otrok, za katere bi "morali riti dvigovat in iskat rešitev". Ko jih bosta imeli, se oglasita, pa mogoče (Frina) z malo več kulture pri pisanju na forumu. Prosila sem za pomoč kako rešiti problem, ne iskanje "instant rešitev", vama je pa bolj do tega, da moralizirata in frazarita- hvala lepa, če ne znata pomagat.... Ne bom naštevala, kaj pa moja otroka znata, mogoče se bolje znajdeta, kot sta se vidve v teh letih, no ali pa ne, vedve sta očitno popolni že od rojstva. Ostalim se za ton opravičujem, vama pa ne... Juma juma

 

Mi je tale Jumin prispevek toliko zanimiv, da se mi zdi vredno, da se kdo spomni, v karterem grmu čepi hvaležna prijaznost. Juma nampreč prosi, da se tega ne bi prezrlo ...

F r i n a

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

23. okt 2007 17:35

Juma je uredila za svojo hčero, kar je bilo treba urediti, namigov in napotkov je bilo dovolj še za vse, ki so v podobni stiski.

Zato zaključujem temo.

rimljanka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti