Se jih še spomnite?

Sy  

član od: 11.12.2003

sporočila: 1057

9. jun 2008 20:15

Vesoljka, js tud!!!!!! Hvala za to pesmico!

spelci  

član od: 1.4.2008

sporočila: 276

9. jun 2008 22:06

Vesoljka, super pesem, sem se kar naježila... Nisem brala vsega ampak ali kdo ve, kakšen je naslov tiste risanke o dveh psih, mislim da sta bila naravne velikosti in sta pekla palačinke... Mi smo ji rekli "tojnk tojnk", bla je res simpatična. Drugače pa ja: smrkci, pink panter, modri dirkač, piki in melkijad... joj kje so tisti časi... špelči

Pecenka  

član od: 23.1.2007

sporočila: 225

9. jun 2008 22:19

Smrkci so zakon. Sem ravno prej tri risanke pogledala (namesto kakega filma) Pecenka

vesoljka  

član od: 14.4.2008

sporočila: 134

9. jun 2008 23:28

Sy, Špelči, me veseli, da sem vama malo popestrila večer... Fotke so sicer krasne, a so le bežen približek tega, kar se v men dogaja, ko oboje gledam&poslušam... (sem že tolikokrat, da sem ugotovila podobnost med "medvedkom" in običajnim kužkom na sprehodu - oba se obrneta nazaj, da preverita, če te slučajno (še) nista izgubila:)) Vse te risanke so zakon. In jaz sem zakon - da se (še vedno in kljub vsemu) lahko z njimi tako izklopim in uživam! vesoljka

tinga  

član od: 18.11.2007

sporočila: 2

10. jun 2008 0:39

spelci je napisal/a:
Vesoljka, super pesem, sem se kar naježila... Nisem brala vsega ampak ali kdo ve, kakšen je naslov tiste risanke o dveh psih, mislim da sta bila naravne velikosti in sta pekla palačinke... Mi smo ji rekli "tojnk tojnk", bla je res simpatična. Drugače pa ja: smrkci, pink panter, modri dirkač, piki in melkijad... joj kje so tisti časi... špelči
Jaz si želim tudi te risanke; to je moja naj naj naj naj naj... risanka!!! Za kakršen koli namig, bom neskončno hvaležna! tinga

tinga  

član od: 18.11.2007

sporočila: 2

19. jun 2008 15:24

A res nobeden ne ve naslova omenjene risanke? tinga

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

18. jul 2014 16:03

Takole je : za en projekt o krasnih šestdesetih sem skušaka dobiti reklame, ki sem jih takrat pogledala na priloženih linikih.

 

Ne gre ! 

 

Ali mi lahko kdo pomaga najti pot do tistih nostalgičnih reklam.

 

Hvala.

F r i n a

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti