Toše proeski

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

17. okt 2007 12:00

Človeku se ob poslušanju tega komada nehote porodi misel, da bi morala večina slo izvajalcev (razen izjem, ki jih pa v bistvu prešteješ s prsti obeh rok in tu se tudi konča), po tem, ko bi slišali tole izvedbo, nekako obesiti svojo trenutno kariero na klin in se začeti ukvarjati s čim drugim, kar bi manj motilo okolico. In slovenščina funkcionira tudi na šestosminskem taktu. Vendelina jr.

nektarina  

član od: 15.2.2006

sporočila: 901

17. okt 2007 12:06

res je vendelina. ni veliko naših pevcev ki bi se sploh lahko šli kaj podobnega kot toše. in komentar dragičke me je ganil, res je kar je tisti gospod povedal. nektarina

kletka  

član od: 1.5.2007

sporočila: 151

17. okt 2007 12:14

Ko gledam izvedbo pesmi Veži me za sebe, se mi zdi, kot da bi želel objeti vse občinstvo, da topline, ki veje iz njegovih oči, niti ne omenjam. http://www.youtube.com/watch?v=exUg0MQaQ4s kletka

vida70  

član od: 13.9.2005

sporočila: 461

17. okt 2007 12:44

pravkar sem dobila na mail reklamo za Festival nakupov in zabave to soboto v BTCju, kjer bi moral nastopiti Toše: SPLETNO TRGOVSKO SREDIŠČE Festival nakupov in zabave - sobota, 20.10. Datum: 17.10.2007 Vabljeni na jesenski festival nakupov in zabave – FNZ - ugodni nakupi od 9.00 do 20.00 - bogat animacijski program za otroke - koncerti Rebeka Dremelj in Hari Mata Hari - več o popustih boste izvedeli v petek na www.btc-city.com Sramotno, da bodo koncerte izvedli in da bo namest njega nastopal Hari Mata Hari. Kako sta lahko Rebeka Dremelj in Hari Mata Hari se vedno za, da bosta nastopila? Hja, bove kaj so jim ponudili.... vida70

petkica  

član od: 15.12.2006

sporočila: 744

17. okt 2007 12:51

Vida, včeraj približno ob tem času sem bila na spletni strani BTC-ja in je bil že takrat objavljen nadomestek za Toša. Grozno, kakšen biznis je to. Jaz sem pa naivno pomislila, da bodo mogoče festival prestavili petkica

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

17. okt 2007 13:04

Mogoče ga bojo pa naredili njemu v spomin... Vprašanje, kaj bi si on želel... če bi bila jaz, si ne bi želela, da se potem ne veselijo na tisti dan, ampak da se in da me imajo v lepem spominu. In on se mi je po par intervjujih tudi zdel bolj tako naravnan... za svoj pogreb bi si želela, da vsak pove eno anekdoto, kaj se mu je smešnega z mano zgodilo, da bi se ljudje malo razvedrili. Za žalost je itak vedno dovolj časa. Ga je pa tudi meni škoda, čeprav ga nisem kaj dosti poslušala, niti poznala. Ampak mlad nadarjen fant s perspektivo, že to je čisto dovolj... ljudje, pazite na cesti! Veri

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8697

17. okt 2007 13:10

Veri, kakšne so pa to misli in govorica: "za svoj pogreb bi si želela, da..." Grdo se sliši. Imaš ti za koga živet. Pozdravček!

nektarina  

član od: 15.2.2006

sporočila: 901

17. okt 2007 13:20

vida70 si ob pisanju svojega posta pomislila da bodo nastopili tošeju v čast? jaz sem popolnoma prepričana, da bodo spregovorili nekaj besed o njem, se ga spomnili in nastopili z mislijo nanj. ne morem verjet kako v trenutku postanete negativni, takoj ne nekdo obregne ob nekaj. nektarina

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti