Toše proeski

*Etka  

član od: 19.2.2004

sporočila: 744

17. okt 2007 8:48

Vendelina jr. je napisal/a:
Upam tudi, da bo mlajši kolega, ki je tule nekaj robatega in neomikanega napisal, nekoč zrasel do te faze, da mu bo srce delalo bum-bum-bum ko bo srečen in da bodo solze lile iz oči, ko bo žalosten. Ker drugače bo živ dolgčas. Vendelina jr.

Saj verjetno je žalosten, ko umre nekdo, ki mu nekaj pomeni... Meni tudi tale pevec nič ne predstavlja in zato ne bom jokala tule po forumu... Kar ne pomeni, da sem ravnodušna ob smrti koga drugega.

nektarina  

član od: 15.2.2006

sporočila: 901

17. okt 2007 8:52

potem pa jaz od takih ljudi pričakujem da ne sodeljujejo v tej temi. tema je bila odprta za poklon tošeju in da kdo pač pove kaj misli o njem in podobno. sama ga spoštujem,vem da je bil velik človek in sem žalostna. in v takih trenutkih res ne želim da bi kdo rekel da je bil pač eden od mnogih, whatever. če bi bil samo eden od mnogih potem ne bi žalovala cela makedonija in še marsikdo drug po svetu. če imate kanček spoštovanja potem se vzdržite neprimernih komentarjev o človeku ki je žal pokojen ampak je bil nekaj posebnega. nektarina

Irena19  

član od: 5.1.2004

sporočila: 319

17. okt 2007 8:53

Sploh nisem mogla dojet besed, da je preminil Toše. Nič drugega ne bom pisala, saj so besede v slovo napisane v vseh vaših besedah. Včeraj sem gledala direktno z letališča, ko so ga pripeljali v Skopje, danes zjutraj med telovadbo pa sem poslušala njegove pesmi, ki so jih predvajali z vseh njegovih koncertov. Njegova karizma je zares enkratna. Pogrešala te bom, Toše. Irena

nektarina  

član od: 15.2.2006

sporočila: 901

17. okt 2007 9:02

gledam po tv, veliko ljudi joče, njegova krsta pokrita na njej pa slika tošeja kako se od srca smeji. žalostno res... nektarina

janinamo  

član od: 18.8.2007

sporočila: 42

17. okt 2007 9:45

Ne morem verjeti. Tudi meni ljubi pevec, ki ga več ni med nami. janina***

vida70  

član od: 13.9.2005

sporočila: 461

17. okt 2007 9:53

se podpisem pod nektarino temo sem odprla zato, ker je bil to zame velik clovek, vreden da se tudi tu spomnimo nanj, kar ne pomeni, da tega ni vreden kdorkoli , ki umre. On je bil za Makedonijo to, kar je bil Elvis za Ameriko. Nic nimam proti nasim pevcem, ampak se mi zdi, da jih imamo kar prevec. Pri nas je lahko v bistvu pevec vsak, ki zna odpreti usta. Zal, ampak tako je. Obstajajo tudi izjeme, vendar je se vedno tezko izmed njih izbrat nekoga, ki bi se lahko postavil v vrsto s Tošejem. To je samo moje mnenje. Se mi zdi pa zelo nesramno in neclovsko ko berem tud po drugih forumih, kako ljudje komentirajo. Ce ze nimate srca za umrle, se vsaj vzdrzite komentarjev. vida70

kruhy  

član od: 15.3.2007

sporočila: 310

17. okt 2007 11:14

Žalostno, da ga ni več....ostajajo nam prečudovite pesmi.....RIP kruhy

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8695

17. okt 2007 11:27

Včeraj sem na makedonski TV slišala komentar enega gospoda... "Bog je vzel Pavarotija, pa ni zadovoljen samo z njegovim petjem, zato je k sebi vzel tudi Toša." Do srca me je ganila ta izjava.

 

Pozdravček!

kletka  

član od: 1.5.2007

sporočila: 151

17. okt 2007 11:32

Toše je/bo po svoji smrti še bolj popularen, to si tudi zasluži; ljudi se ga bodo spominjali po tem, da je bil skromen, preprost, a zelo nadarjen in širokogruden fant, nenazadnje tudi simpatičen. Tudi jaz sem zasledila kar nekaj komentarjev v stilu "Ja in?" Žal pač nekateri ne premorejo niti kančka empatije. Eni se sklicujejo na to, da so zdaj šele prvič slišali zanj. Če to drži, to še ne pomeni, da je zato kaj slabši pevec ali človek. Če bi vprašali ljudi na ulici, naj vam naštejejo tri znane Makedonce, kaj mislite, kaj bi odgovorili ... kletka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti