Toše proeski

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

16. okt 2007 21:56

Ne zaboravi nikad, na tvojoj sam strani. Da voliš me nitko ti neće zabranit. Još minut pa ponoć I suza za kraj, Al tu sam za tebe znaj. Jer, srce nije kamen. Ne, srce nije kamen. Da ga samo baciš iz kaputa, Kao kartu poslje puta. Ne, srce nije kamen. Kad pukne na dva dijela Nije vrijedno, Jer više ne kuca ko jedno. Srce nije kamen. Tebi je lako proglasit me greškom, Skupit sve stvari i otić sa smješkom. Sad ti je lako, a loše kad krene Onda se sjetiš mene. Jer, srce nije kamen... U dušu me tvoj pogled tako, Lomim se, pucam ko staklo. kako, da kažem ti zbogom kad sve gubim sa tobom Jer, srce nije kamen. Ne, srce nije kamen. Da ga samo baciš iz kaputa kao kartu poslje puta. Ne, srce nije kamen. Kad pukne na dva dijela Nije vrijedno, Jer više ne kuca ko jedno. Jer srce nije kamen... tumpika

escada  

član od: 21.8.2002

sporočila: 563

16. okt 2007 22:03

Toše...eden mojih najljubših pevcev....no, tudi ti si odšel med zvezdice...R.I.P. Eh...letošnje leto je itak katastrofa ( vsaj za nas).. Kronološko si pri nas slabe stvari kar sledijo Aprila meseca 1. možgansko kap doživi tašča Maja meseca 2. možgansko kap doživi spet tašča Junija meseca umre najin ljubi mucek ... Julija meseca izvemo da poleg kapi tašča oboleva za rakom slinavke in da ji lahko pomaga le še bog ( odgovor konzilija na OI) Avgust...relativno miren mesec September - moja ljuba tašča umre ( žalostno res - bila je ena izmed tistih tašč o katerih vici ne obstajajo) Oktober - zvemo da ima babica ( mama od pokojne tašče) raka na debelem črevesu.... Je še kaj... Vem da je off topic... Escada

Jerneja USA  

član od: 24.11.2006

sporočila: 812

16. okt 2007 22:21

Escada, sem prav vesela, da te berem. Kaj takega ni nikoli off topic in verjamem, da niso vse tasce take kot jih ponazarjajo vici (jaz tasce nimam). LP Jerneja USA

Miškolina  

član od: 15.11.2004

sporočila: 244

16. okt 2007 23:11

Tudi jaz sem upala, da je to samo bolna šala..še vedno ne morem verjet.. :((( Ko se samo spomnim pred leti njegovega koncerta v Križankah..kakšna energija..neverjetno..nepopisno..še par dni sem lebdela nad tlemi.. Joj..:((( R.I.P. Toše.. :((( Escada, en močen objem zate! Miškolina

White Daisy  

član od: 18.2.2007

sporočila: 185

16. okt 2007 23:36

Močno me je zadela in prizadela novica, da Toše ni več med nami, ne morem dojeti, tako mlad, tako lep, tako nadarjen mladenič......zakaj?????...hudo mi je, res Ko sem ga prvič slišala in videla na Evrosongu 2003 sem rekla, ja, rodil se je nov Elvis P.. In sem ga spoznavala vsa ta leta skozi njegove pesmi in spoznala, da je bil večji kot Elvis, zame sigurno. Vsaka njegova nova pesem me je zadela v srce in dušo. Hvala Ti Toše za vse Tvoje prekrasne pesmi, za Tvoj Angelski glas. Nikoli Te ne pozabim, Tvoje pesmi bodo v mojem srcu za vedno. TOŠE počivaj v miru in naj Te Angeli čuvajo, sedaj poj njim..... pogrešali Te bomo!!! White Daisy

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

17. okt 2007 3:13

Vendelina jr. je napisal/a:
http://www.youtube.com/watch?v=UX2Xu6RqF1k

 Zame najlepša pesem... Toše nam bo ostal v lepem spominu... In nekoč se spet rečamo...

Lep dan in veliko se smejte

ami  

član od: 17.1.2006

sporočila: 132

17. okt 2007 7:12

...naj počiva v miru... ami

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

17. okt 2007 8:03

Včeraj izvedela bolj pozno. Me je kr stisnilo pri srcu. Nisem mogla verjet. Tako mlado življenje je ugasnilo. Žalostno. Bil je dober pevec, res. Res mi je hudo. Naj počiva v miru. Jelenckova

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

17. okt 2007 8:32

B naših življenjih so ljudje, ki se nas dotaknejo na način, da emocije delaje tiste ljube zbodljaje po trebušni votlini - pa je čisto vseeno, ali je to tašča, soseda, Toše,....whoever...pa tudi če ni človek, če je samo naš bližnji, npr mucek. In ko tak človek odide, potem smo žalostni. In prav je tako - tudi žalost ima svoje dimenzije, ki jih je treba spoznati. Če ne poznamo dimenzij žalosti (to pa vsak po svoje predeluje, glavno je, da na koncu predela), potem ne prepoznamo niti dimenzij sreče, ali pa je ne znamo ceniti. Upam tudi, da bo mlajši kolega, ki je tule nekaj robatega in neomikanega napisal, nekoč zrasel do te faze, da mu bo srce delalo bum-bum-bum ko bo srečen in da bodo solze lile iz oči, ko bo žalosten. Ker drugače bo živ dolgčas. Vendelina jr.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti