Ananasova torta

*petra*  

član od: 18.1.2007

sporočila: 171

12. okt 2007 17:06

hvala. :) *petra*

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

12. okt 2007 17:50

Očitno so te torte dobre. Jaz sem vedno jedla take zelo zanič. Mogoče bi pa morala narediti eno sama,... Jelenckova

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

12. okt 2007 18:15

Jaz zelo poenostavim stvar in jo naredim takole: Kupim ananasov kompot in malo večjo stekleno skledo na tanko premažem z oljem, potem pa obložim z ananasovimi koluti. V to reč vlijem zmes iz pol kg skute, 2 stepeni sladki smetani, vanilin sladkor, 10 dag sladkorja in uporabim še malo želatine. Spečem biskvit za dno in ga dam na to kremo ko je še tekoča. Obtežim s krožnikom in dam ćez noč v hladilnik. Naslednji dan jo zvrnem, okrasim s stepeno sladko smetano in postrežem. Je hitro narejena in dobra tudi meni, pa čeprav ne maram skute. lp Vesna

*petra*  

član od: 18.1.2007

sporočila: 171

15. okt 2007 9:19

Da vam sporočim, da je bila torta odlična. Bom dala recept na kulinariko, glede na to, da ni veliko ananasovih tort v bazi. *petra*

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti