Pomoč - vid pečjak

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

8. jan 2009 8:29

Congrats! Čeprav ob uvodnem vprašanju tega topica so me pa usta bolela od smeha.... Vendelina jr.

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

8. jan 2009 15:06

http://www.rtvslo.si/modload.php?&c_mod=rtvodd

In seveda gospodu vse najboljše!

Nekaj čudnega sem pripela, hotela sem pa povedat, da je danes ob 21.05 na Radiu Slovenija 1 Literarni večer, posvečen jubilantu.

Ognjič

Sporočilo je spremenil(a) Ognjič dne 08. jan 2009 15:08:48

m.schafe  

član od: 3.5.2006

sporočila: 254

8. jan 2009 15:58

V današnjem časopisu Večer je članek o Vidu Pečjaku ob njegovi 80-letnici. Tudi moje čestitke. m.schafe m.schafe

Mijan  

član od: 30.12.2006

sporočila: 554

8. jan 2009 17:57

Drejček in trije Marsovčki je bila moja najljubša knjiga v otroških letih! Čestitke jubilantu! Mijan

strippy  

član od: 18.11.2008

sporočila: 283

8. jan 2009 19:22

Vse čestitke! Mnogim ste polepšali mnogo dni! Hvala.

 

strippy

marjanaj  

član od: 1.12.2007

sporočila: 136

8. jan 2009 19:37

Tudi sama se pridružujem mnenju, da so tile, če lahko rečem naši Pečjaki super. Vid je kriv celo za mojo magistrsko delo. Hvala vsem. Ostalim pa predlagam, da se zelo splača prebrati karkoli od Pečjaka. lep dan marjanaj

patriša  

član od: 31.3.2008

sporočila: 32

8. jan 2009 19:49

Drejček je bil moje obvezno čtivo v OŠ, sedaj ga bere tudi moj desetletnik. Lep večer, Patriša patriša

vid  

član od: 2.9.2001

sporočila: 57

9. jan 2009 9:57

Zahvaljujem se vsem, ki so mi čestitali ali vsaj rekli dobro besedo.. Sam pa menim, da na osemdesetletnico ne ne morem biti ponosen, rajši bi imel 50. 60 ali vsaj 70 let! Samo znanci in prijatelji, ki so že preminulii (teh je veliko) so na slabšem (ali pa ne), ker so prikrajšani za nekaj let življenja. Starost ni lepa, je lahko samo bolj ali manj nelepa. Moja še kar gre, predvsem zahvaljujoč moji ženi Marinki, ki mi lajša tegobe. Upam, da bom v življenju, ki mi še preostaja, napisal še nekaj knjig, tako strokovnih kot leposlovnih. Nedavno je izšla knjiga Psihologija staranja, ki je posvečena vsem starostnikom, njihovom sorodnikom in prijateljem ter osebam, ki se poklicno ukvarjajo z njimi. V rokopisu imam tudi 3 lepooslovne knjige o usodi človeštva zaradi ekološke krize. Upam, da bodo zagledale luč sveta. Tudi na otroke nisem pozabil. Lansko leto je izšla slikanica Aleks in robot Janez, letos pa prihaja slikanica Aleks na letečem krožniku. Aleks je moj vnuk, Jernejev sin. S sinom Andrejem pa izdajava knjigo Človek in ekološka kriza. Načrtov za prihodnost imam še veliko, a ne vem, če ne bo koščena starka s koso hitrejša. Lansko leto sem imel operacijo kolena in sestra me je vprašala, koliko sem star. Odgovoril sem "79" nakar je vzkliknila "moj bog!" To je bil spontan vzklik brez hude misli. Zdaj tudi sam vzklikam "moj bog". Nikoli nisem mislil, da bom kdaj star 80 let, zdelo se mi je,da se mi bo čas neskončno podaljševal. Žal se ni. Vsem, ki sprašujejo, ali bi prišel na njihovo šolo, odgovarjasm: z veseljem. Samo ne zdaj, ko je mraz in sem hudo prehlajen, primernejša bo pomlad. Vid Pečjak

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

9. jan 2009 10:23

Čestitam! In še na mnoga leta, da boste ob stoletnici lahko rekli:"Raje bi jih imel osemdeset!"

LP

cervus

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti