Recepti za mikrovalovko

tarčica  

član od: 9.9.2007

sporočila: 168

11. okt 2007 14:34

Preizkusla recept za čok-kokosov biskvit in skoraj nisem verjelela, da bo iz tega kaj ratalo. POL pa je ratalo, samo da sem ddala premejhno posodo, sicer je bil biskvit malo presuh, pa sem rešila zadevo z žličko stepene smetane. slikic pa na žalost ne znam pošiljat, upam pa, da se bom naučila tudi to, da ne boste rekle, da mi ne verjamete, da toliko preizkusim. STE PA SUPER KUHARICE! tarčica

ena mš  

član od: 18.11.2006

sporočila: 1184

11. okt 2007 20:18

tarčica Meni pa je to pecivo skoro premokro, zato tudi tako sočno. Mogoče je fora v moki. Imam pa knjigo Marinke pečjak Kuhajmo v mikrovalovni pečici. Sicer kar precej stara, vendar je nimam še v malem prstu. Rada bi z vami delila spoznanja. Če katero kaj zanima, pa če najdem -napišem. Pa upam, da me ga. Marinka ne bo za ušesa. Gre zato, da se malo zverziramo. Stara MVP je odslužila svoje. Delala je enako močno kot na začetku tako, da ne bi rekla, da izgublja na moč. ham-njam

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

11. okt 2007 21:03

tamt7, smem vprašati, zakaj ne moreš imeti pečice? zaradi prostora? Obstajao majhne, namizne, ravno danes odprti Hofer v Ljubljani jo ima v ponudbi. rimljanka

tarčica  

član od: 9.9.2007

sporočila: 168

11. okt 2007 21:35

Ja moj pa ni bil nič premoker, ker imam samo 750W sem čas kar na oko podaljšala, pa so vsi hvalili. Mož pravi, da sem čisto zasvojena z vami in vašimi recepti Lahko noč tarčica

tamt7  

član od: 17.12.2006

sporočila: 26

12. okt 2007 9:25

rimljanka, pečice ne morem imeti prav zaradi prostora - leto nazaj sem se odločala med mikrovalovko in pečico, pa sem se odločla za mikrovalovko, ker se mi je zdelo da mi bo vseeno prišla bolj prav; zaradi veliko obveznosti je praktično kdaj kako stvar pogret, pa tudi kaj skuhat sem že probala (imam namreč vgrajen štedilnik z dvema električnima ploščama, od tega je ena zelo zelo majhna - pol se pa znajdi!!) - npr., parkrat sem kuhala stročji fižol in se prav lepo skuha - skoraj nič vode ni treba dodat in še hitreje je kuhan; tudi gril večkrat uporabim oz. kombinacijo mikrovalov in grila in je kar v redu zadeva; je pa to moja prva mikrovalovka (tudi doma je nikoli nismo imeli), navodila, ki jih dobiš zraven pa so tudi bolj skopa, tako da je zaradi neznanja ne uporabljam prav veliko, eksperimentirat pa mi ne uspe kaj preveč (sem ponavadi preveč lačna ;)), tak da bi mi kaki nasveti zelo prav prišli :); kakšno leto, dve bom pač še morala potrpet s tem kar imam, ker mi že mikrovalovka zasede veliko prostora, tak da pečice res ne bi imela še kam stlačit... si pa dam duška ko grem domov na obisk - zasedem kuhinjo in pečem in pečem in zraven neznasko uživam, še bolj pa potem, ko moj sladkosnedni ati napečene dobrote z užitkom pospravi :) tamč

ena mš  

član od: 18.11.2006

sporočila: 1184

12. okt 2007 17:22

tarčica. Moja mislim, da ima 900 W, vendar sem pekla več kot 20 min. Vseeno zelo sočno. Mislim, da je bilo kaj drugega. ham-njam

Irena19  

član od: 5.1.2004

sporočila: 319

12. okt 2007 18:16

Tudi jaz bi vas prej vprašala nekaj, preden se spravim pečt. Ali tortico dam samo v stekleni pekač, ki je bil v MKV ali je lahko kakšen drug jena ( ki sem ga enkrat na pike kupila v Šparu). Hvala za odgovor že vnaprej, mi bo res prišlo prav, ker se bliža moj RD in sem se že spraševala, kako bi si lahko prišparala malo časa. Irena

evamaja  

član od: 14.6.2007

sporočila: 222

12. okt 2007 18:27

http://kulinarika.net/recept.asp?ID=10054 ena mš: link kopiraš tako, da ko najdeš npr usrezen recept, klikneš zgoraj pri naslovu najprej z levo in potem z desno tipko, da se ti pokaže ikonca, pritisneš kopiraj in ga potem tukaj prilepiš. Upam, da sem kaj pomagala. ja Irena19 pomojem lahko daš kakšno drugo jeno. evamaja Sporočilo je spremenil(a) evamaja dne 12. okt 2007 18:30:17

ena mš  

član od: 18.11.2006

sporočila: 1184

12. okt 2007 21:28

evamaja, si pomagala, ker sem kopirala na drug sistem katerega sem navajena, a link žal ne prime. Zdaj pa mislim da bo. Hvala! ham-njam

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti