Vsakdanje in praznične jedi

nektarina  

član od: 15.2.2006

sporočila: 901

11. okt 2007 14:24

ali v knjižnico jemljejo knjige? imamo jim namreč kakih sto komadov, različne in vsaj nekaj bi se jih rada znebila. ima katera kakšne izkušnje? nektarina

*Etka  

član od: 19.2.2004

sporočila: 744

11. okt 2007 14:38

V knjižnico lahko podarite knjige. Potem pa se oni na podlagi nabavne politike odločijo katere knjige bodo uvrstili v svojo zbirko. Mogoče bi bilo najbolje, da jim najprej pošljete en seznam kaj imate in vam bodo povedali, ali bi imeli katero od teh knjig. Sicer pa jih lahko prodate v antikvariatu.

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

11. okt 2007 15:27

Ja, jemljejo knjige ja. Samo res bi bilo boljše, če prej daš v knjižnico kakšen seznam, da si oni potem iz tistega izberejo, kaj bi imeli. Drugače se naberejo celi kupi škatel s knjigami, ki jih še odpreti v knjižnici ni časa, kaj šele obdelati. Danes pride dnevno toliko novih knjig, da se stare hitro razgubijo. To pa je potem škoda, ker so nekatere res dobre in nikakor ne za staro šaro. Jelenckova

nektarina  

član od: 15.2.2006

sporočila: 901

11. okt 2007 15:36

hvala za nasvete, bom naredila seznam in kontaktirala knjižnice. saj mi ne gre za denar, gre za to da knjige ležijo v omari in nikomur ne koristijo. nektarina

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

11. okt 2007 17:04

To knjigo sem videla tudi na lj. bolšjem sejmu in na Šuštarskem mostu so jo tudi prodajali. V Antikvariatu se pa lahko postaviš v vrsto, pa te bodo poklicali ko jo bodo staknili. Mislim pa da ta knjiga ni tako zelo iskana in jo lahko vsako nedeljo stakneš na bolšjaku. lp Vesna

seherezada  

član od: 19.11.2006

sporočila: 256

12. okt 2007 13:16

nektarina je napisal/a:
ali v knjižnico jemljejo knjige? imamo jim namreč kakih sto komadov, različne in vsaj nekaj bi se jih rada znebila. ima katera kakšne izkušnje? nektarina
Če se ti jih ne bo uspelo drugače "znebit", te jih z veseljem odrešim. Sem namreč pravi zagrižen knjižni molj. Samo vstran jih ne meči, je vsake knjige škoda za na odpad. seherezada

teacher  

član od: 16.10.2007

sporočila: 68

26. okt 2007 15:33

Mislim, da bi jo morala najti v kakšnem antikvariatu, ker je to zelo znana knjiga. Pri nas jo imata tako mami, kot babica. Pa če se prav spomnim je izšla v ene 6 ponatisih. LP teacher

veverica  

član od: 12.11.2001

sporočila: 1038

26. okt 2007 15:56

nektarina je napisal/a:
hvala za nasvete, bom naredila seznam in kontaktirala knjižnice. saj mi ne gre za denar, gre za to da knjige ležijo v omari in nikomur ne koristijo. nektarina
Knjižnice niso najbolj navdušene nas starimi knjigami (težava s prostorom), če le niso zelo brane in popularne. Mislim, da bi bila Bukvarna boljši naslov! veverica

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

26. okt 2007 16:01

rimljanka je napisal/a:
In protizakonito, seherezada. rimljanka

Ej rimljanka, a si to sigurna, saj ni kopiranje za prodajo. Če je res, bog varuj, da pri meni vdre policija ( če je res prepovedano, bo pri meni hujše, kot če bi našli nevem kakšna mamila ).

ežoj

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti