Kosilo za posebne goste

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8686

10. okt 2007 9:54

Oooo, potem pa sploh ni problem. Evo, pa še pomoč od mami imaš. Ti kar naredi kakšno pristno domačo hrano. Boš videla, da jih bo najbolj fasciniralo. Predlagam: Goveja juha z DOMAČIMI rezanci. Nadevana pečena raca. Domači mlinci (zabeljeni na maščobi od race) Pečena telečja krača Kuhana kruhova štruca ali kruhovi cmoki Zelnjata solata Zelena solata Za posladek pa opali kakšen jabolčni štrudel ali celo potico. Zraven kavice pa tudi ocvrt sladoled. Bodi sproščena in ti naj pogostitev uspe. Pozdravček!

nektarina  

član od: 15.2.2006

sporočila: 901

10. okt 2007 9:58

Veliko uspeha ti želim in sploh ne dvomim da ti bo uspelo pustiti vtis na njih pa še možek ti bo hvaležen. nektarina

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

10. okt 2007 10:40

Meni se je že takoj dozdevalo, da gre za obisk poslovnih partnerjev. Take se pa definitivno najbolj impresionira z "down to earth" pristopom. Namreč, poslovnega partnerja se najbolj spozna po tem, kako funkcionira v domačem okolju. Če poslovni partner ne "glumata" v domačem okolju, če ni razsipen - to je znak, da je korekten tudi v poslu. Janina, tistega "paničarjenja" - tega se pa počasi odvadi. Pretirano sekiranje in živciranje, to škoduje lepoti in nekdo, ki praviloma zaradi pretirane živčnosti kliče po pomoči in pozornosti - takega na dolgi rok ne spoštujejo preveč. Lady ne paničari. Imaš lep dom, otroštvo si preživela v lepem kraju, starši so te lepo vzgojili, mami ti bo pomagala pri kosilu, mož ima tudi uspehe, zdravi ste - pa kaj hočeš lepšega? Glavo pokonci in sprejmi tiste goste s kraljevskim gardom, kot pritiče kraljici doma, da bo ljudem nedvoumno jasno, kam so prišli. Še en trik: ko gostje vstopijo, jim ponudiš kakšen aperitiv (imaš alko in ne-alko varianto) in potem pred kosilom gostom lepo poveš, da kdor bi se želel osvežiti - to je pa tam - in mu pokažeš pot do vecejke in umivalnika. Na sporočilo, da se pred kosilom umijejo roke, odreagirajo vsi precej ubogljivo in jim je nedvoumno jasno, da pri tej hiši je pa red, da ne rečem ordunga. In dobiš neubranljivo prednost. Štekaš? Vendelina jr.

slepakura  

član od: 9.1.2007

sporočila: 326

10. okt 2007 10:57

Odlicno. In da jim hkrati dokazes se, da zdravo jeste, in ker miza ne more biti prazna in ker ne mores servirati piskotov ze na zacetku: preseneti jih s surovo zelenjavo! Enostavno jo lepo narezes na palicice (korencek, kumare, zelena, paprika,...), zraven pa ponudis kakrsnokoli omako za pomakanje. Seveda lepo serviras. Gostje so preseneceni, ker ugotovijo, da obstaja se kaj drugega, kot narezki. Pa tudi zato, ker ugotovijo, da zna biti surova zelenjava tudi zelo dobra. Lahko pripravis vnaprej, prineses na mizo in lahko nekaj vec minut posvetis gostom. slepakura

janinamo  

član od: 18.8.2007

sporočila: 42

10. okt 2007 12:06

Vendelina jr, hvala za spodbudne besede. Obljubim, da se bom paničarjenja znebila, ta grda lastnost namreč zlo negativno vpliva na okolico in ljudi v njej. Sem se z možem že okoli tega par krat zlo skregala. Veš Vendelina, te ljudi sem pred kakšnima dvema letoma tko bežno videla in nimam pojma o njihovih lastnostih. Sodeč po moževih besedah so to zlo visoki ljudje, precej nedisciplinirani za svoj položaj, izobrazbo, čeprav zadnje čase že delajo na bazi prijateljstva. Ni lepo, da jih tkole obiram, nenazadnje dajejo možu ogromno posla in od tega imam dosti koristi tudi jaz, sem pač odkrit človek. Najbolj pa me jezi to, da je mož moral "požreti" marsikatero žaljivko; češ, balkanci nesposobni in podobno. Dosti noči sem bedela zraven njega in ga tolažila, ogromno sem bila sama z dojenčkom, ker je mož cele dneve in noči preživel v delavnici in jim dokazoval, da pa le ni nesposoben in podobno..... Verjemi Vendelina jr., ko samo pomislim koga gostim v nedeljo in zaradi koga se zdej že cel teden žrem kako in kaj, bi najraje eksplodirala. Če bi ne šlo za posel, verjemi, da bi jim nikoli ne pustila prestopiti praga moje hiše. Dragička, hvala za nasvete; Nektarina, tebi hvala za lepe želje; Slepakura, tem čudakom bom pa že dokazala, da slovenska kuhinje nekaj velja. Se strinjate z menoj ?! Lep, nasmejan dan vam želim in hvala za pomoč in prijazne ter spodbudne besede janina***

nektarina  

član od: 15.2.2006

sporočila: 901

10. okt 2007 12:10

seveda se strinjamo s tabo! pogumno in veliko uspeha nektarina

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

10. okt 2007 12:19

janinamo, veeeeeeeeeliko prej boi dobila veeeeeliko uporabnih, natančno pravih namigov, če bi na začetku jasno in natančno povedala, kako je s tem tvojim kosilom.

Ja, res je, ni težko (prav) odgovoriti, težko je (prav) postaviti vprašanje.

Pa veliko uspeha ti želim. pa na kakšno dobro vince ne pozabi, saj jih premoremo nebroj.

rimljanka

fresh  

član od: 4.5.2006

sporočila: 1856

10. okt 2007 12:26

Janinamo, po mojih izkušnjah tuji gostje brez izjeme padejo dol na okus hrena po koroško in na potico. Pobereš govedino iz juhe in jo serviraš s hrenom in praženim krompirjem. Potem potrebuješ le še eno vrsto mesa. Potico pa redno "liframo" vse od bližnjega vzhoda pa do hladnega severa. fresh

marelica  

član od: 27.8.2005

sporočila: 1398

10. okt 2007 12:45

Mi smo enkrat imeli doma na obiskih (so tudi prespali) tujce. Nismo vedeli kaj naj kuhamo za kosilo. Pa sva se z babi odločile za segedin in žgance. Kako so bili navdušeni. Ne vem če je že katera omenila. 

Mogoče je za kmečko pojedino prekmalu, varianta pa je. 

bučna kremna juha s kockicami

pečenice, kakšna pečenka ali v pečici pečen piščanec (da ni preveč dela), dušeno kislo ali sladko zelje, krompir v kosih zabeljen z maslom in peteršiljem ali pa pripraviš še malo žgancev ali pa sirove štruklje (lahko jih pripraviš že prej), prebranac.

sladica: hruške v vinu z vanilijevim sladoledom in stepeno sladko smetano

 

marelica

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

10. okt 2007 14:06

Ah, janina, ne tako osebno vseh stvari jemati. Zlasti se stvari ne jemljejo osebno, ko gre za posel. Če je nekdo tolikanj neomikan, da govori o "lenih balkancih", je s tem pač veliko povedal o sebi, o tebi pa čisto nič. Tvoj mož se trudi za povečanje posla in če bo pri tem uspešen, bo še več takih obiskov ali pa obiskov partnerjev z drugih koncev. Ti se kar lepo navadi na tako situacijo in se nauči vloge soproge uspešnega poslovneža. Imamo mnogo vlog na svetu in ena od njih je tudi vloga soproge uspešnega poslovneža. V tej vlogi je ženska vedno pozitivna - vendar pri tem ne pretirava, skratka ladylike pristop. In v tej vlogi se tudi ne stoka in ne nabija možu vsak dan o tem, kaj si misliš o njegovih poslovnih partnerjih - saj ima tudi on o vseh svoje izdelano mnenje, samo ga ne izrazi, če mu boš ti ves čas govorila, kako zorpni da so, mu boš zgolj sporočala (on bo to slišal), da se ti zdi, da je tvoj mož idiot brez socialne inteligence in da mu moraš to ves čas in vsak dan posebej razlagati. Ta babja metoda je popolnoma neučinkovita, da ne rečem kontraproduktivna. Tudi nehaj stokati o tem, kolikorat si bila sama z otrokom, mož je bil pa v službi. Uspešen moški pač ni material, ki bo ob petih popoldne ob delavnikih hodil z nakupovalnim vozičkom po hipermarketu. Štos je v kvaliteti in ne kvanititeti - da ste takrat, ko ste skupaj, zadovoljni. Ker potem se človek trudi, da bi bil več s familijo. Če pa so družinski razgovori bolj na temo "pa spet te ni bilo, sem bila sama" in "pa tisti nemci so tolk zoprni" - potem bi vsak raje šel malo v pisarno/delavnico.... Skratka, kar se tebe tiče, je nedeljsko kosilo veselje in praznik, da lahko ene ljudi gostiš. In pika. Če ti zmanjka motiva in pristopa, kopiraj kakšen dober vzor - recimo - mi najbolj na pamet pade Hillary Clinton - če odšteješ ves praktični kontekst, lokacijo, sogovorce, izobrazbo in ne vem kaj še vse - kopiraj tisti njen instinkt, da v vsaki situaciji ostane dama. Takole malo kopiraj kakšno leto, potem se boš pa že navadila. Vendelina jr.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti