Radio alpski val

tanya017  

član od: 16.2.2007

sporočila: 216

tema odprta - 9. okt 2007 11:44 | ogledi: 5.013 | odgovori: 4

Zanima me,če kdo med vami posluša posoški radio Alpski val(tudi preko spleta) in kaj si mislite o programu in priljubljenosti spikerjev.Pred skoraj tremi tedni so honorarnega sodelavca Erika S.,ki je vodil nedeljsko popoldne in tehnika Janija K. enostavno po 20 min.programa vodilni nagnali iz studia.Imel je zelo sproščen program,veliko stika s poslušalci v živo in seveda kar se za nedeljo popoldne spodobi tudi veliko zabavne glasbe.Nagnali so ga pa zato,ker je v živo povedal,da bi mu radi spremenili program,da naj bi imel kake kulturne "vložke" v programu in da je preveč sproščeno.Začel je po telefonu izvajati anketo kdo je za spremembe in kdo ne in da so dobrodošle vsake ideje za program.Nikogar ni blatil ali poimensko izpostavljal,želel je le,da je program po meri poslušalcev in jih zato tudi pozval da pokličejo.In je moral oditi.Ni mi jasno,kako lahko nekoga,ki ti privabi veliko poslušalcev naženejo in to na tak način,kot se za demokratično državo nikakor ne spodobi.Zanima me vaše mnenje,če ste omenjenega voditelja kdaj poslušali.

tanya017

Temo je spremenil(a) tanya017 dne 09. okt 2007 11:45:15

joža44  

član od: 14.3.2009

sporočila: 6

2. nov 2010 17:49

Vse se vrača, vse se plača. Le kaj imajo za bregom? Najbrž se jim niti ne sanja, kakšnega voditelja programa so s tem izgubili. Bedno dejanje.

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

2. nov 2010 17:57

joža44, po 3 letih......

rimljanka

Miss. D  

član od: 8.1.2010

sporočila: 18

2. nov 2010 18:39

Alpski val za mene ni nekaj posebnega od radia, prej bi rekla obratno...Žal pa se nekih frekvenc v Zgornjem Posočju ne lovi in so ljudje "prisiljeni" poslušat ta radio...jaz lahko edino potrkam za internet in s tem druge radie, ki jih na ta način poslušam. Kaj mi ni všeč? Zategnjen voditeljski program (po vzoru izpred dvajsetih let) in muzika, ki je ne slišiš na nobenem drugem radiu - pa to ni mišljeno kot kompliment. Skratka - ne, radia Alpski val pa res ne poslušam. Miss. D

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

2. nov 2010 18:55

Haha. Take teme so najbolj zabavne, ko nekdo odgovori po 100 letih:) No, je pa res, da se ponavadi ne gleda datum objave teme.

Jelenckova

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti