Bosch in nadležno piskanje

sasanab  

član od: 3.7.2007

sporočila: 20

tema odprta - 8. okt 2007 14:44 | ogledi: 5.433 | odgovori: 35

pozdravljeni,

sem nadvse zadovoljna uporabnica novega bosch pralnega in pomivalnega stroja, kakor tudi indukcijskega kuhalnika.

edina zoprna zadeva je, da se cisto vsaka mašina na koncu pranja/kuhanja oglaša s piski, ki gredo skozi ušesa. še posebej moteče, če naštimaš tajmer sredi noči...kuhalna plošča pa itak trikrat bipne v procesu ohlajanja...

zanima me seveda, kje se ta nadlega izklopi.

hvala.

lp,

sasa

sasanab

itaita  

član od: 10.10.2005

sporočila: 41

8. okt 2007 14:54

sem imela podoben problem, dokler nisem prebrala navodil za uporabo podrobno... poglej pod poglavje "konec programa" - se mi zdi, ker trenutno nimam nobenih navodil pri roki ita

sasanab  

član od: 3.7.2007

sporočila: 20

8. okt 2007 15:02

hvala. moj dodaten problem je, da so mi podtaknili navodila v češčini in romunščini in smo zavoljo tega že lovili pralni stroj po kopalnici (pač nisem razumela, da je treba neke čepke ven dat in ker smo dosedaj le podedovali stare mašine, nismo mel pojma o načinih transportiranja novih). in ker se mi ne da v trgovino po navodila, bi bla zlo hvaležna, če mi kdo prepiše. sa sasanab

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

8. okt 2007 15:05

Imamo Boschev sušilni stroj z navodili v slovenščini, a ni nikjer navedeno, da bi se dalo to pisakanje izklopiti. Pri indukcijski plošči pa se mi ne zdi tako moteče, no, ko se vklopi alarm, je druga zgodba. A navadno moraš itak skakati okoli štedilnika.

Kar se pa navodil tiče, so ti jih dolžni dati v slovenskem jeziku, če si zadevo kupila pri nas, tudi če je serija narejena za npr. Romunijo. 

Loni Makaroni

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

8. okt 2007 15:06

Aja, Boschev pomivalni stroj pri nas pa nič ne piska. Loni Makaroni

barbara9  

član od: 31.1.2007

sporočila: 756

8. okt 2007 15:37

Vem, da pri pomivalnem stroju lahko izbiraš z ali brez piskanja ob koncu programa. Za ostalo bi pa morala pobrskati po navodilih. Kaj pa če bi poklicala uvoznika / oddelek za tehnično podporo ali pa pooblaščeni servis? barbara9

titta  

član od: 28.9.2006

sporočila: 1056

8. okt 2007 16:04

A ste zadovoljne s tem piskajočim pomivalnim strojem? mi smo imeli prej enga drugega, gumb se je vrtel in točno si vedel, kje je program v tistem trenutku. tu pa se ustavi in če slučajno nisem pozorna na tisto zoprno 3 x piskanje, stroj odprem in naslednjič si vzame v začetku novega pranja tiste minute, ki sem mu jih predčasno "odvzela".

Če povzamem: zdi se mi, da bomo ob tej piskajoči škatli malo znoreli....

titta

titta  

član od: 28.9.2006

sporočila: 1056

8. okt 2007 16:04

A ste zadovoljne s tem piskajočim pomivalnim strojem? mi smo imeli prej enga drugega, gumb se je vrtel in točno si vedel, kje je program v tistem trenutku. tu pa se ustavi in če slučajno nisem pozorna na tisto zoprno 3 x piskanje, stroj odprem in naslednjič si vzame v začetku novega pranja tiste minute, ki sem mu jih predčasno "odvzela".

Če povzamem: zdi se mi, da bomo ob tej piskajoči škatli malo znoreli....

titta

titta  

član od: 28.9.2006

sporočila: 1056

8. okt 2007 16:04

A ste zadovoljne s tem piskajočim pomivalnim strojem? mi smo imeli prej enga drugega, gumb se je vrtel in točno si vedel, kje je program v tistem trenutku. tu pa se ustavi in če slučajno nisem pozorna na tisto zoprno 3 x piskanje, stroj odprem in naslednjič si vzame v začetku novega pranja tiste minute, ki sem mu jih predčasno "odvzela".

Če povzamem: zdi se mi, da bomo ob tej piskajoči škatli malo znoreli....

titta

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

8. okt 2007 16:20

Moj Boschev pomivalc nič ne piska na koncu, vsaj tako ne, da bi to slišala, pa ga "zalaufam" ko gremo spat. Zaenkrat uporabljam tisti program na 50 topinj. Samo ne razumem, zakaj enkrat pere 135 minut, drugič 140 tretjič pa 142. Si mal izmišljuje,... Jelenckova

nektarina  

član od: 15.2.2006

sporočila: 901

8. okt 2007 16:23

kaj je kje možno videt kako dolgo bi naj pomivalni stroj pral? imamo gorenjevega pa se mi zdo da nekam dolgo pere, dam na srednjo tempraturo pa pere več kot uro in pol. koliko je normalen čas pranja pomivalnega? nektarina

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti