Bosch in nadležno piskanje

nektarina  

član od: 15.2.2006

sporočila: 901

11. okt 2007 17:16

je res je kar je napisala veverica. mi imamo sicer tih stroj ampak je voda speljana po istem sifonu kot voda iz pomivalnega korita in potem se sliši ko pomivalni stroj vodo izlije. je kot da bi iz polnega pomivalnega korita spustil vodo. mah saj veste kako je nektarina

Doban  

član od: 24.8.2004

sporočila: 238

11. okt 2007 18:20

Po mojem mnenju pa so današnji vgradni pomivalni stroji že tudi srednjega cenovnega razreda tihi, da ga ne slišiš, če dela. Zato tudi ne izključimo "nadeležnega" piskanja, da vsaj približno veš, kdaj je končal, če si v bližini. Aja, pa še to: znanec, serviser pri Gorenju me je spraševal, ali imam Boscev ali italijanski pomivalni stroj, čeprav sem mu povedala, da imam GORENJE. Pa mi je razložil, da Gorenje pomivalnih strojev sam ne izdeluje, ampak jih zanj izdeluje Bosch in pa neka italijanska firma. Sem ga povpraševala za mnenje, glede na to, da pomivalni stroj od oktobra lani (torej eno leto), še ni "želel" soli, kljub pomivanju z navadnimi tabletami (ne 3 v 1). Pravi, da "boschevi" pomivalci porabijo zelo malo soli. Sicer stroj pere brezhibno in sem zelo zadovoljna. Simona

Lijana  

član od: 6.12.2002

sporočila: 1603

11. okt 2007 18:53

Po mojem so pa že vsi pomivalci precej bolj tihi kot pred leti. Sama sem tudi gledala na to, ko sem pred dobrim letom ali dvema kupovala novega. Meni veliko pomeni, da ima zamik vklopa, ker pomivalec pomiva vsak dan in gledam, da se vklopi pri nižji tarifi.

 

Zanimivo se mi zdi, kako vsihvalite Boscha, Sama imam  tisti tip, ki je na gaa-ju predpred zadnji, torej v vsem enak kot od mileleja, le, da je moj bele barve.  To je bil eden najslabših nakupov v zadnjih letih. Že prvi mesec sem ga prodajala na bolhi po polovični ceni, pa se ni zanj nihče zanimal. Ne bi na dolgo razpredala o tem, kaj me na njem moti, ker smo to temo že pred časom obdelale. Pomiva slabše, kot prejšni ariston, tako, da komaj čakam, da izdihne.

Doban  

član od: 24.8.2004

sporočila: 238

11. okt 2007 19:10

Tudi jaz zagovarjam stališče, da je srednji cenovni razred povsem zadovoljiv in se za višjega odločam, če mi res ponuja neko posebno funkcijo, ki jo drugi nimajo. Tako smo se ob ogromni ponudbi kuhinj in gospodinjskih aparatov ob prenovi kuhinje odločili za kuhinjo Gorenje ter vse aparate Gorenje, razen SK plošče 2+2 ind., ki pa je Electroluxova, ker Gorenjeva plošča ni imela fukcije Power boost, s katero sem zelo zadovoljna. Znotraj blagovne znamke Gorenje, ki ima še vedno ogromno različne ponudbe, smo izbrali aparate, ki so nam ustrezali po ceni in pa po funkcijah, ki so se nam zdele pomembne. Splača se poglobiti v zadeve, saj moraš sam razmisliti kaj ti je pomembno in ne kaj ti svetujejo. Simona

miele  

član od: 24.6.2007

sporočila: 207

11. okt 2007 22:31

lijana si pač na slabega naletela jaz mam bosch pomivalni stroj (logixx),ki je višjega cenovnega razreda je tazadnji na (gaa) že drugo leto ga mam in brezhibno deluje vsak dan po dva stroja in tud sestra ga ima 5 let in je velika družina,ki tud večkrat dnevno pere,in še nkol crknu pač eni imamo srečo drugi pa ne čeprav jaz vsem želim srečo k kupjo stroj,da ga imajo na mnoga leta,v brezhibnem delovanju!!! lp miele miele

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti