Slike (postopek) ob receptih

Tadeja L  

član od: 7.1.2003

sporočila: 197

8. okt 2007 14:34

Tudi meni se zdi, da je super, da je pri receptih več slik - tako kot so omenjale predhodnice, dobiš marsikateri navdih za okrasitev sladice. Pa še to je, da so pečena peciva lahko precej različna v izgledu (bolj ali manj zapečena, višja, nižja, bolj trda, mehkejša,...), pa potem lažje veš, kaj pričakovati.

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

8. okt 2007 14:45

Bojan je napisal/a:
Ja res, tista nutella torta ima že mnogo preveč slik! Mogoče bi pa uporabniki morali pomisliti...bo moja slika kaj dodatno pojasnila? A ni to enostavneje kot pa omejevat? [bojan] Bojan
Včasih se kakšna lepa odpre pri receptu trenutka in me kar mine, da jo grem pogledat, ker jo je težko najti med toliko slikami. Sicer je pa večina slik okrašenih tort, kjer bi se lahko noter skrivala katerakoli druga torta, čeprav je slike lepo videti. Po drugi strani pa je meni najbolj koristna slika, kjer se vidi plasti torte, torej prerez. Mogoče bi se pa dalo odpreti kakšen "prazen" recept, kamor bi se lahko pošiljalo samo slike tort, da bi jih lahko občudovali na enem mestu. matilda

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

8. okt 2007 14:51

Temu se bo reklo FOTO ALBUM in bo na voljo v Kulinarika.net 2008 Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

8. okt 2007 14:57

Aha, hvala. Se mi je zdelo, da ste verjetno tudi že vi razmišljali o tem, Ampak vseeno nisem hotela napisat, da kar novo rubriko naredite matilda

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti