Pomoč pri dekoracijo torte za fante 6 in 9 let

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

tema odprta - 6. okt 2007 11:08 | ogledi: 7.528 | odgovori: 42

Rabim vašo pomoč, predvsem tiste, ki imate doma 6 in 9 let stare fante. Drug teden moram narediti torte za rojstni dan za 2 fanta. V petek za 9 letnika in v nedeljo za 6 letnika. Prosim, če mi pomagate pri ideji za dekoracijo. Moji otroci so namreč mlajši pa nimam pojma kaj pri tej starosti fante zanima? Torta naj bi bila presenečenje zato ne morem spraševat, poznam ju pa tudi ne tako dobro.

jade

Temo je spremenil(a) jade dne 06. okt 2007 11:09:11

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

6. okt 2007 11:17

Pomoje s kakim avtomobilčkom ne moreš zgrešit (sploh če "poosebiš" kakega iz filma Avtomobilčki). Morda kaka nogometna žoga, drugi risani junaki ali pa preprosto v obliki živali. Itak pa vem, da bo karkoli boš naredila VAUUUUUUUUUUUUuu!

veverica  

član od: 12.11.2001

sporočila: 1038

6. okt 2007 11:19

Prvi sin je star skoraj 6 in bi bil izjemno vesel spidermana, nindž,... pa čeprav doma nikoli ne pride v stik s tem... Nečak je star 8 let in njemu gredo po glavi v glavnem le Pokemoni, Yu-gi-oh (bogve, če sem prav napisala), digimoni,... Mislim, da so v zadnjem času popularni tudi neki Bidamani ??? Ampak ne vem, če tudi te otroke zanimajo tile junaki...Ampak jaz kot mama, ne bi bila preveč vesela take torte... Doma predhodno pred kakšnim pustom ali rojstnim dnem sugeriram fantom kaj naj bi bili in so navadno potem veseli (če ne drugega zaradi tega, ker za pusta pridejo v vrtec vsaj malo posebni v gručico spidermanov, supermanov,...). Tako bi se pri nas (po pranju možganov) razveselili kakšnega Kekca, gasilca, maskote vrtčevske skupine. Sicer pa ima rojstni dan otrok in ne mama, kajne?!? No, vseeno jaz ne bi podarila torte, katere lik ne paše v moje "vzgojne prijeme"... veverica

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

6. okt 2007 11:19

Ninja želve ali pa kakšen spyderman, se mi zdi, da so zdaj kar popularni tile. Lahko pa ju vprašaš malo (oz. se drugi pozanimajo) kateri lik jim je najbolj všeč, ker ni važno samo da je ninja želva, ampak tudi katera je. matilda

janinamo  

član od: 18.8.2007

sporočila: 42

6. okt 2007 12:02

Jade, jst sem mojemu 9 letniku za rojstni dan pripravila kar Ninja želve tortico. Fuul je je bil vesel in nasmeške sem videla tudi na obrazih njegovih prijateljev. Nisem glih ekspert pri okraševanju tort, zato sem kupila kar slikco, vse skupaj pa sem popestrila z barvnimi rožicami. Torta je izgledala lepo. Bi ti poslala fotko, sam se trenutno ne znajdem pri prenosu datoteke na forum. Veš, včeraj sem bila na praznovanju in sem danes nekako odklpljena . Upam, da mi uspe. V nasprotnem primeru bom počakala na fanta, on je genij za te stvari. Ti pa si pri peki in okraševanju itak ekspertka in boš sigurno spekla torti, da bomo punce na forumu spet samo strmele in občudovale tvoje dobrotke janina***

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

6. okt 2007 13:16

Najlepša hvala za vse nasvete. Nimam namreč pojma kaj je pri 9 letnikih popularno. Se priporočam še za kakšno idejo. jade

balonka  

član od: 9.3.2007

sporočila: 548

6. okt 2007 13:51

Bidamani so sedaj zakon.Samo o tem se pogovarjajao osem letniki.

kuharca37  

član od: 21.3.2006

sporočila: 563

6. okt 2007 14:39

ja to naredi.....če ne bojo veseli fantje pošlji do mene..... kuharca37

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

6. okt 2007 14:39

Ja, saj Spongebob sqarepants je na TV3, tako da lahko pozna. Drugje po svetu je zelo popularen, kot npr. Mojster miha. Povsod ga dobiš: od gat do vetrovk, pa tud na tortah seveda matilda

nektarina  

član od: 15.2.2006

sporočila: 901

6. okt 2007 15:25

vsekakor priporoča ninja želve, bidamana ali spidermana ali harry poterja če ga je seveda gledal. nekaj od tega bi moralo upalit. vprašaj mamico kaj gleda, katerih igrač si želi, kateri je njegov risani junak. nektarina

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti