Slaščice / namen in pogostost

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

5. okt 2007 7:52

A ni zanimivo, da v službi vsi vse pojedo, pa hvalijo (ponavadi nesem tja, če doma ne gre. Dobro za dvig samozavesti :) katka

helgula  

član od: 21.4.2006

sporočila: 551

5. okt 2007 9:14

Joj kako sem vam nevoščljiva, da imate toliko časa za peko. Jaz ga namreč nimam, še vsak vikend ne. Sploh pa zadnje čase opažam, da mi zadnji koščki peciva doma ostajajo in jih vržem v pomije, tako da je že tudi veselje malo splahnelo. Služba je pa zakon - tam pojedo vse, še največ šef. helgula

Pekarica  

član od: 10.10.2005

sporočila: 255

5. okt 2007 15:19

Pri nas zelo pogosto diši po sladkem. Zagotovo vsako nedeljo, pa še pogostokrat med tednom. Kar zbolela bi, če ne bi imela te možnosti. Komaj čakam, da ima kdo rojstni dan, da lahko spečem pecivo oz. torto. Sicer pa resnici na ljubo tudi kuham zelo rada. To mi je v neskončno veselje.Rezultat; vsi smo bolj " krepke" postave, radi jemo dobro in okusno hrano in smo dobre volje, če so naši želodčki zadovoljni. To pa je v današnjih časih zelo pomembno, mar ne? Pekarica

senka  

član od: 19.11.2005

sporočila: 343

5. okt 2007 15:47

povem vam da pri nam damo pecivo v plastično posodo in v skrinjo.Poznam žensko ko speče goro peciva,razdeli v posodice in zamrzne.Obiski so postreženi ,v trenutku so vsi veseli in zadovoljni....kaj naj če rada pečem in še raje pojem .senka senka

Roncolino  

član od: 26.3.2007

sporočila: 1464

5. okt 2007 16:54

Jaz imam obdobja (sploh počitnice) ko vsak dan nekaj packam.Dejansko mi je kot droga...ko čutiš da te žuli,tišči,duši in točno veš kaj moraš narediti-pečti! Večinoma delam iz lastnega užitka,zato ker imam doma sladkosnede in ker z veselejm potalam sorodnikom (čeprav sta obe teti tudi precej nori na peko :)).Absolutno pa tudi a rojstne dneve,piknike,srečanja... Skratka imam obdobja ko ves čas pečem in obdobja ko po cel mesec ne spečem nič (ampak po tme so doma že pošteno jezni name) Roncolino

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti