Razlika v letih med moškim in žensko

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2510

9. okt 2012 21:53

Netty, kot da si napisala mojo zgodbo. Za razliko, da sem jaz imela "srečo", da sem po 17 letih naredila rez in se iz moževe velike hiše odselila v luknjo, ki jo krvavo odplačujem, a sem bogato nagrajena. Z dvema pridnima študentoma (po odselitvi bivši 2 leti ni govoril z njima), po 2 letih samote in krutega,duševnega in finančnega prebolevanja sem našla srečo v 4 leta mlajšem partnerju.  SREČO z velikimi črkami!!! 

Vse to ti iskreno privoščim, saj si približno predstavljam, kaj si dala skozi. Jaz se po 6 letih že lahko smejim, kakšni duševni zlomi pa so za mano, pa vem samo jaz. 

Želim ti, da bi za dokončni rez zbrala dovolj poguma in moči, predvsem pa financ, ker brez njih pa res ne gre. 

Vse lepo ti privoščim!!!

P.s.: Pa ne računaj na kake CSD, varne hiše, svetovalnice ipd. BLA BLA!!! (lastne izkušnje)!



marjja

Sporočilo je spremenil(a) marjja dne 09.okt 2012 21:55

rosie  

član od: 15.9.2007

sporočila: 1141

9. okt 2012 22:27

Netty, želim ti, da boš zmogla.

rosie

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

10. okt 2012 8:23

Netty,

nikomur ni treba ničesar pojasnjevati. To je tvoje življenje in ti ga živiš, kakor hočeš. Sama si postavila del svoje življenjske zgodbe v javnost in se zdaj pač javno obravnava. Nasvetov tako ali tako nisi hotela, dobila si veliko več podpore kot graje. Vendar pa so pogledi drugih prav tako njihova zasebna stvar in se prav tako ni nikomur treba opravičevati zanje. Strinjaj se z njimi ali ne, razumi jih ali ne, ampak kamnov pa tudi ti ne meči. Obsojati drugih zaradi drugačnega mnenja ti prav tako nimaš pravice kot je ti ne daješ drugim, da sodijo o tebi. 

Naredi si življenje lepo, kolikor se da. Pa srečno.

Sonja

pirnica  

član od: 21.3.2011

sporočila: 689

10. okt 2012 10:32

NETTY!

pirnica

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

10. okt 2012 11:40

Netty ena članica je nekoč napisala, da se nikoli ni dobro sekirati na zalogo. Pa upoštevaj nasvet limnol!

 

Lupčka od mene. Ajde 2, ker si glih ti.  

Začetnica

diana65  

član od: 24.5.2011

sporočila: 22

10. okt 2012 14:39

Odpiram še eno nekulinarično temo.Če je moški starejši od ženske je vse ok.,če pa se najdeta dva,ko je ženska starejša pa je toliko govora in zgražanja.Zakaj? Če se dva razumeta in imata rada jaz mislim,da leto niso pomembna.Kaj mislite vi?

____________________________________________________________________________________________________

 

 

Nimam nič proti nobeni osebi na Kulinariki, bi pa vseeno vprašala po zdravju ( pa oprostite izrazu ) vse prisotne na tem forumu. Verjetno nobena ne ve več kaj je bilo osnovno vprašanje, ki je bilo postavljeno na prvi strani. Govori o tem, kakšna je veza med starejšo žensko in mlajšim moškim, ve pa ste na 25 straneh flancale neke svoje ideje in modrosti, se med seboj žalile in napadale, nobena pa ni odgovorila. 

Bom pa jaz, moja botrca je 29 let starejša od svojega partnerja  ( ona je stara 60 let, on pa jih ima 31 ) pa sta že več kot 10 let par, se razumeta in jima je prav fajn. Tudi jaz mislim, da leta niso pomembna, če se imata dva rada leta niso važna.

 

No, ja pa še ekrat bi se opravičila, če sem kateri stopila na žulj, ampak me je res razjezilo, ker ste samo nekaj obračunavale med seboj, ne pa da bi odgovorile na vprašanje.

diana65

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

10. okt 2012 14:52

diana65 je napisal/a:

Odpiram še eno nekulinarično temo.Če je moški starejši od ženske je vse ok.,če pa se najdeta dva,ko je ženska starejša pa je toliko govora in zgražanja.Zakaj? Če se dva razumeta in imata rada jaz mislim,da leto niso pomembna.Kaj mislite vi?

____________________________________________________________________________________________________

 

 

Nimam nič proti nobeni osebi na Kulinariki, bi pa vseeno vprašala po zdravju ( pa oprostite izrazu ) vse prisotne na tem forumu. Verjetno nobena ne ve več kaj je bilo osnovno vprašanje, ki je bilo postavljeno na prvi strani. Govori o tem, kakšna je veza med starejšo žensko in mlajšim moškim, ve pa ste na 25 straneh flancale neke svoje ideje in modrosti, se med seboj žalile in napadale, nobena pa ni odgovorila. 

Bom pa jaz, moja botrca je 29 let starejša od svojega partnerja  ( ona je stara 60 let, on pa jih ima 31 ) pa sta že več kot 10 let par, se razumeta in jima je prav fajn. Tudi jaz mislim, da leta niso pomembna, če se imata dva rada leta niso važna.

 

No, ja pa še ekrat bi se opravičila, če sem kateri stopila na žulj, ampak me je res razjezilo, ker ste samo nekaj obračunavale med seboj, ne pa da bi odgovorile na vprašanje.



diana65

 

Če nisi opazila: tema je bila odprta leta 2007 in v začetku smo odgovarjale na zastavljeno vprašanje. Potem pa je zdaj, ko je bila obnovljena, pač malo zašla... In kaj potem? Če nam življenje kdaj zaide drugače, kot smo načrtovali, zakaj se to ne bi zgodilo tudi s kakšno temo tu gor, kar je verjetno manj usodno?

Zaradi tega vesoljno članstvo spraševat po zdravju? Daj no, diana 65, po zdravju se sprašujemo zaradi kakih usodnejših zadev kot pa je dabata na forumu. Če komu ni všeč smer, v katero je zašlo vse skupaj, pač izstopi z vlaka.

Meni nisi stopila na žulj, samo odgovarjam ti, ko si tako v zrak skočila. Gre vendar smo za debato.

Mimogrede, tvoja botra je pa asica.

mamamia

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

10. okt 2012 14:54

diana, pa si res vse prebrala?  tudi stran 4 in 15?

 

 

 

LP, R. "Stressed is desserts spelled backwards!"

zeta  

član od: 21.5.2009

sporočila: 1353

10. okt 2012 15:04

Diana, če bi prebrala vse zapisano pod tole temo bi opazila, da tokrat skorajda ni bilo odstopanja od vsebine.

Kar se pa zdravja tiče, pa ne vem kako si prišla do tega, jaz namreč nikjer nisem zasledila, da se katera čez zdravje pritožuje.

Pa, drži se!

zeta

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

10. okt 2012 15:22

Hvala, diana, za vprašanje. Ne bi moglo biti bolje. Pa ti? Nehaj se hecat, taka vzkipljivost je lahko simptom za kaj resnega. 

Sonja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti