Razlika v letih med moškim in žensko

Desire  

član od: 5.4.2007

sporočila: 50

3. okt 2007 23:35

Vse je relativno, moj prvi je bil eno leto mlajši in se nikakor nisma ujela, zdajšnji pa je 14 let starejši in se izredno dobro ujemama, spoštujema in res vse štima, tako da je zelo težko reči kaj je prav, na prvem mestu naj bo ljubezen..... Desire

vragolin  

član od: 7.7.2005

sporočila: 31

4. okt 2007 7:11

K sreči živimo v taki družbi, kjer si lahko sami izbiramo partnerja. Kakšnega partnerja si izbereš je samo stvar osebne odločitve in nima nihče pravice obsojati oz. presojati o tem. Koneckoncev pa ti živiš z njim ne pa tvoji starši, prijatelji "kamoli" bližnji ali daljni znanci. vragolin

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

4. okt 2007 7:16

Točno tako, vragolin! Vsak si mora sam izbrati, kaj mu paše, ne glede na leta. Eni imajo raje starejše drugi pa mlajše partnerje. Pa to sploh ni važno. Glavno je, da se razumeta! Kyara

lucijana  

član od: 4.2.2006

sporočila: 284

4. okt 2007 8:09

moj je od mene starejši 8 let. nama klapa in če bo šlo tako naprej kot gre sedaj bom definitivno njabolj srečen človek pod soncem. moja mami je bila od očeta starejša tri leta. mi je rekla veš sem mislila bom mlajšega vzelapa bom prej umrla kot on....oče je že skoraj dve leti pokojen. od mojga sestrična ima tudi tri leta mlajšega, in ko je rodila so sestre prvo mislale da je prišel njen sin pogledat sestrico ne vem, glavno da je ljubezen vse ostalo se poštima. preizkušeno. lucijana

marelica  

član od: 27.8.2005

sporočila: 1398

4. okt 2007 8:30

Mož je 3 leta starejši od mene, oči 6 let starejši od mami. Poznam par, ki je partner mislim, da več kot 20 let starejši. Ko sem zvedela za njiju, sem bila po pravici povedano presenečena, ampak če se razumeta zakaj pa ne ?! To je popolnoma njuna stvar.   marelica

Rmeli  

član od: 5.2.2004

sporočila: 344

4. okt 2007 8:37

Res je glavna ljubezen, pa leta gor ali dol. Veliko pa naredi tudi debelost denarnice ali mrcedes v garaži. Imamo ene znance, kateri so spoštovani in nimam nobene kritike. On 60, ona 35 in malo dete. Skupaj super klapata, na zunaj, kaj je za vrati ne vem in me ne zanima,samo malo nerodno je bilo, ko je prišel po dete v vrtec in je vzgojiteljica rekla, da je prišel dedi. Ampak ljubezen prekosi vse ovire, a ne? LP, Rmeli Rmeli

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

4. okt 2007 8:47

Darling, srce je samoten lovec in vidi tisto, kar je razumu skrito. To kar sprašuješ, gre pa takole:V bistvu ni štos v letih oziroma razliki v letih med partnerjema. Štos je v tem, koliko in do kakšne mere je kdorkoli dojemljiv za neformalno socialno presojo svojega ravnanja. Ali po domače: ali te ali pa te ne obremenjujejo razmišljanja o tem, kaj naj bi si drugi mislili o tebi, tvojem ravnanju....Sicer obstaja cela vrsta psihoanalitskih razlag zakaj ljudje ponavadi pomislijo, da si kdorkoli o njih misli nekaj slabega, pa da jih opravljajo in te stvari (pa bi tule preveč prostora vzelo) - materialna resnica je pa več ali manj taka, da ljudje v resnici ne opravljajo tolikanj, kot bi si mislili, oziroma nas opravljajo manj. Vsak dvoumen pogled in dvoumna izjava še nista nujno napad opravljanja. Je pa res tudi naslednje: če je človek prepričan, da dela prav (karkoli pač dela oziroma živi), da je v pravi špuri, potem se lahko raznoraznim opravljanjem samo nasmehne in that"s it. Če pa človek globoko v sebi ni prepričan, da je v pravi špuri, če mu intuicija nekako ne daje potrditve, potem bo bolj slišal vse zunanje negativnosti okoli sebe. Skratka, Renata, odgvoro na to kar si tukaj vprašala in na to, kar te v resnici zanima, pa nisi napisala (ni treba, to je javni forum, zasebne stvari so pa zasebni zakladi) - ti odgovori so v resnici v tebi. Ti želim poguma pri soočanju z njimi. Sosede, sodelavke in ostale pernate živali pa niso važne. Vendelina jr.

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8687

4. okt 2007 8:58

Ti lisička, ti - Vendelina. Razbereš pa res vse, čeprav je med vrsticami napisano.

Pozdravček!

*Etka  

član od: 19.2.2004

sporočila: 744

4. okt 2007 9:08

To kar je napisala Vendelina zelo drži. Bolj kot smo nesigurni sami vase, v svoje odločitve, bolj nam bodo prišle do živega razne opazke ljudi. In potem imamo kup problemov sami s sabo (in partnerjem verjetno). Pa tudi bolj pozorni smo na to kako se vedejo in kaj govorijo okoli nas, saj iščemo neko zunanjo potrditev, da smo na pravi poti. Samozavest punce, samozavest

No seveda je v teoriji lepo rožice saditi in dajati nasvete. V praksi pa težko zlezemo iz svoje trde kože. Vzorci se ponavadi ponavljajo.

vida70  

član od: 13.9.2005

sporočila: 461

4. okt 2007 9:27

Ko tole berem, se mi poraja vprasanje, ki ga v postih lahko preberemo med vrsticam:kaj bodo pa drugi rekli? Men pa "dol visi ", kaj bodo drugi rekli, ker sem s tem ze zdavnaj opravila in jih odpikala. Ce pa ze ima kdo karkoli povedat, pa naj ima tolk jajc, pa se men to pove v faco. To je popolnoma moja odlocitev, s kom bom zivela in koliko bo ta clovek star. Poznam naprimer fante stare okoli 20 let, ki so samostojni in vedo kaj hocejo v zivljenu. Imajo neko vizijo. Na drugi strani pa poznam tud moske pri 40ih, ki pa so, zal, eni navadni mamini sincki. Kar mama rece je sveto in kar mama naredi, tega nobena punca ne bi mogla naredit boljs od nje. Moj je 7 let starejsi od mene, funkcionirava ze 20 let. Najbrz zato, ker sva po svoje ze od samga zacetka malce odstekan par, z veliko svobode. Pa so takrat vsi imeli veliko za povedat, da dolgo sigurno ne bova skup, z najinimi starsi vred. Ampak kot sem ze napisala: men dol visi, kaj si kdorkoli misi o meni/o naju, midva se pa imava fajn ,da to ni res. vida70

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti