Majhni čevlji

alexis  

član od: 30.5.2006

sporočila: 884

tema odprta - 3. okt 2007 9:00 | ogledi: 4.168 | odgovori: 20

Čao kuharčki in kuharce!

Upam, da te teme še niste obdelali (je nisem našla).

Imam težavo, da v našem mestu nikakor ne dobim čevljev zame, ker imam številko 36 (včasih 35 včasih 37- odvisno od modela). Ravno tako ima to težavo mami, ki ima številko 35. Želim si eleganten ženski črn salonar na špico. Št. 36 od Paprike mi je prevelika, druge izbire pri nas pa ni, zato sem se odločila da grem v LJ.

Tiste, ki ste iz LJ ali jo vsaj poznate, prosim svetujte mi kje bi lahko našla elegantne čevlje na špico, morda malo manjše številke. Predvsem me zanimajo trgovine v BTC-ju in City parku.

Prosim, ker sem resnično obupana, ker trgovci sploh ne razmišljajo, da imajo tudi ženske manjšo nogo od 36.

LP,

alexis

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

3. okt 2007 9:09

V vašem koncu imaš Čevljarstvo Lopatec, se mi zdi, da imajo trgovino na Novem trgu in oni naredijo vse, kar si boš zaželela. Bodo lahko kar od Nuške Derenda vzeli "mušter", ona ima tudi tako majhno številko. Ognjič

nike  

član od: 25.11.2005

sporočila: 522

3. okt 2007 9:11

kaj pa na internetu, nisi nič našla? hm, jaz imam podobno težavo kot ti, le da z oblekami. ženska 36 mi je prevelka, tako da mi ful prav pridejo te "najstniške" firme... nogo imam sicer 36-37, tko da še nekako ujamem... pa jst si itak ne kupujem veliko čeveljev s petko. sm si pa zadnjič kupla v pekotu ene salonarčke, FUUUUL lušne, pa vem, da so meli zelo majhne številke; men je bla prav 36 pa pol. majo pa tut manjše. pejd pogledat. kaj pa te firme za najstnice - sportina, miss sixty, tally weijl,... nimajo nič? vem, da imajo pretežno oblačila, ampak mogoče bi bilo pa vredno poizkusit. v BTC-ju pa greš lahko pogledat še v massa.... nike

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

3. okt 2007 9:13

Jaz ti lahko povem kvečjemu za superge, te pa itak dobiš povsod v vseh cifrah, ampak mogoče bi lahko vprašala kako malo maturantko - konec OŠ, kje one kupujejo čevlje za valeto. Veri

vida70  

član od: 13.9.2005

sporočila: 461

3. okt 2007 9:19

Veri, tud male maturantke niso vec to kar so bile vcasih :). Moja je imela junija valeto, pa ima stevilko cevljev 40-41, tako da sva zelo tezko dobili salonarje. Vse preiskale, na koncu sva sle se v Bato -city park Ljubljana( ki je zame nesramno draga trgovina) in dobile tocno to kar je zelela, pa se poceni so bile (takrat znizane na 6000 sit). Mogoce se splaca it tud za male stevilke tja pogledat. vida70

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

3. okt 2007 9:28

Moja šefica si čevlje kupuje v Italiji, kjer imajo tudi manjše številke. Bata je italijanska firma, bi skoraj morali kaj imeti. Loni Makaroni

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8696

3. okt 2007 9:36

Alexis, prideš v Lj v BTC - v hali A (kletna etaža) imaš nekaj trgovin s čevlji, na koncu hodnika je tudi Mass. Ko stopiš iz hale A (stranski izhod)... pred seboj imaš parkirišče, igrišče za košarko, na desni je trgovina Citroen, greš naprej proti Sity parku in na levi strani je velika trgovina MASS. Malo naprej je vhod v Sity park, tam imaš cel kup trgovin - od Bate... do Humanica ogromne trgovine s čevlji. Pa ne menda, da od tolikih čevljev ne boš nič našla. Pozdravček!

alexis  

član od: 30.5.2006

sporočila: 884

3. okt 2007 9:48

Dragička hvala za natančne info. Vsekakor bom šla pogledat v vse ki si jih naštela in res močno upam, da bo kaj zame. Sem pa kar izbirčna. Vsaka špica mi namreč ni všeč (npr. Massovi modeli), pa tudi ne vem koliko € tudi ne bi dala. Seveda bom šla pogledat in ni hudič, da resnično ne bi kaj našla. Ognjič, Lopatec je pa verjetno kar drag glede na to, da je izdelava po meri. Tudi v Italiji bi ziher kaj našla, pa kaj ko sem prelena da bi se odpravla čez mejo. alexis

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

3. okt 2007 9:50

Draga pepelka, za "cipele za hodanje kroz snove" (hvala, Bajaga)se velja potruditi. Lopatec, kot ti je svetovala Ognjič, je dobra odločitev. Poleg tega je še Ara na Trubarjevi, pa Butanoga na Starem trgu. Vendelina jr.

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

3. okt 2007 10:15

Pravi znanka, ki jih pri Lopatcu naroča, da so cene zmerne in primerljive z novimi modeli v sezoni. Ona jih tam naroča, ker ima široko nogo in ne more dobit elegantnih čevljev v trgovini. Ognjič

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti