Oblikovanje kockastih piškotov

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

1. okt 2007 22:27

Jerča, ne razume vprašanja: kocka je tridimenzionalno telo z enakimi stranicami. Kot slaščico jo lahko izrežeš le iz biskvita. Ali si mislila take izrezane kocke, ki lepo zgledajo, meni pa ne uspejo ?

Če si mislila na kekse, po moje ni mogoče izdelati solidnih kock.

Če misliš kekse, lepo v rob izrezane, ki imajo tlorisno obliko kvadra ali pravkotnika, to ni kocka.

Imam pa tudi jaz problem, ker se mi eni razlezejo pri premikanju, ko jih narežen z nožem, pa niso vsi enaki.

No, čakam, da vprašanje pojasniš, me zelo zanima, kaj je tisto, kar te žuli.

F r i n a

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

1. okt 2007 22:29

Pardon, sem prezrla pojasnilo. Pa vseeno, da se ve, kaj nas lahko žuli. F r i n a

stana.r  

član od: 28.11.2004

sporočila: 2909

2. okt 2007 18:53

Jerča, recept za  ČOKOLADNO-MANDLJEVE PLOŠČICE:

 

 Testo:

500 g moke

250 g sladkorja v prahu

75 g kakava v prahu 

naribana skorja limone

kavna žlička cimeta

2 jajci

350 g masla

 

150-200 g mandljev za posip

 

Sestavine za testo zgnetemo in damo v hladilnik za najmanj 2 uri. Testo jemljemo po kupčkih iz hladilnika, ker se hitro segreje ter vsakič razvaljamo manjši kos deleline približno 2, 3 mm debelo. Posujemo z mandlji ter jih narahlo z valjarjem vtisnemo v testo. Razrežemo na kvadratke in jih polagamo na peki papir. Pečemo približno 12 minut na 180°C. 

 

 

stana

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti