Ploščice ali parket

nasha  

član od: 30.12.2006

sporočila: 477

3. okt 2007 11:58

Vendelina jr. je napisal/a:
Sicer je pa zadeva takale: če je ožje pleme navajeno, da vsak vrne vsak predmet tja, kjer ga je vzel, potem zdržijo vsi materiali (naj cveti tisoč cvetov, tudi če so eni malo kičasti eni pa zelo minimalistični). Če pa vsi jemljejo, mati pa za njimi daje nazaj, je pa ni srečne rešitve. Vendelina jr.
Tole je misel dneva. Takoj razpošljem vsem članom našega plemena. nasha

helenag  

član od: 29.8.2006

sporočila: 210

3. okt 2007 13:50

Enako. Se zgodi, da me Vendelinini odgovori včasih malo "požgečkajo", ampak tole je ena bolj kristalnih domislic. Tudi moje pleme jo že ima na mejlih.... Misel tedna, najmanj. Pozdrav, helenag

kordelina  

član od: 21.11.2005

sporočila: 223

3. okt 2007 15:01

Ploščice so za v kuhinjo in hodnik najbolj praktične. Samo pomiješ po tleh in so spet kot nove. Zdržijo veliko dlje in veliko več kot parket. Prehod med prostori se reši s pragovi. Če pa se zdijo tla premrzla se namesti tepih (v kuhinji tam kjer se največ stoji) ki je preprost za vzdrževanje. Lep pozdrav! kordelina kordelina

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti