Rtv naročnina

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

20. sep 2019 17:34

Jaz se v sirokem loku ognem politicnim in dnevnoinformativnim oddajam, imajo pa kar veliko dobrih sredinih in petkovih filmov, pa ponavadi jim strasno dobro uspevajo naravoslovne oddaje in dokumentarci tipa Slovenski vodni krog ali Aleksandrinke. Imam pa cez vikend premalo casa, v LJ pa nimam TVja.

lp, proxima

dvorana  

član od: 27.5.2015

sporočila: 293

20. sep 2019 17:35

Imam že malo star internet,sedaj brez glasu,bo treba popraviti.Ko sem bila še v službi na obračunu OD,da vam ne govorim,kakšne obresti so zaračunali ljudem, kin niso plačevali par mesecev.To je pa že oderuštvo.Je pa res,če imaš elektriko,mislijo da imaš televizijo tudi

dvorana

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12640

20. sep 2019 22:07

mamamia je napisal/a:

Težko si predstavljam, da bi kdo hotel tv program nacionalke gledat preko interneta .... že mi, ki imamo tv, se mu večinoma ognemo ...

 

mamamia

 Hvala enako.

"Prijazne besede so lahko kratke in preproste, njihov odmev pa je neskončen"(Mati Terezija)

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

20. sep 2019 22:07

Za TVS po mojem drži, kar je rekla proxima, da imajo veliko krat odlične filme ter nekatere oddaje, To je treba priznati. Sploh nekateri avtorski dokumentarci pokažejo, kaj vsi bi nacionalka zmogla, če bi le hotela. 

Oddaj s politično vsebino ne gledam, dnevnik večonoma spet gledam na nacionalki, ker mi je na pop tv preveč rumen, se vidi da so Američani lastniki, po načinu podajanja in poročanja o dogodkih. Ali pa med obema prešaltavam če sploh gledam. 

Delala osem mesecev tam in od blizu videla, kako negospodarno se ravna.

 

mamamia

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12640

20. sep 2019 22:10

dvorana je napisal/a:

Imam že malo star internet,sedaj brez glasu,bo treba popraviti.Ko sem bila še v službi na obračunu OD,da vam ne govorim,kakšne obresti so zaračunali ljudem, kin niso plačevali par mesecev.To je pa že oderuštvo.Je pa res,če imaš elektriko,mislijo da imaš televizijo tudi

dvorana

To pa tudi jaz dobro vem, sem tudi  videla na lastne oči, prav tako sem delala na OD. Vedno sem se čudila, s kakšno pristojnostjo imajo takšno pravico, kot recimo policija za tiste, ki niso plačali kazni.

"Prijazne besede so lahko kratke in preproste, njihov odmev pa je neskončen"(Mati Terezija)

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12640

20. sep 2019 22:15

mamamia je napisal/a:

Za TVS po mojem drži, kar je rekla proxima, da imajo veliko krat odlične filme ter nekatere oddaje, To je treba priznati. Sploh nekateri avtorski dokumentarci pokažejo, kaj vsi bi nacionalka zmogla, če bi le hotela. 

Oddaj s politično vsebino ne gledam, dnevnik večonoma spet gledam na nacionalki, ker mi je na pop tv preveč rumen, se vidi da so Američani lastniki, po načinu podajanja in poročanja o dogodkih. Ali pa med obema prešaltavam če sploh gledam. 

Delala osem mesecev tam in od blizu videla, kako negospodarno se ravna.

 

mamamia

Plačujemo za POP TV in ostale programe, pa filmi stari, kot zemlja in kar naprej jih ponavljajo, nadaljevank nismo nikoli gledali, še posebej ne turških, raznoraznih šovov, kot je Kmetija tudi ne, tako , da z mozem ze doooolgo časa gledala večinoma programe Discovery , Animal planet , BBC EARTH, History in Viasat Nature, pa še to, po 21. uri.

"Prijazne besede so lahko kratke in preproste, njihov odmev pa je neskončen"(Mati Terezija)

rdkapica  

član od: 31.7.2006

sporočila: 1564

23. sep 2019 14:18

https://www.rtvslo.si/rtv/za-medije/sporocila-za-ja

Od 1. avgusta 2019 RTV Slovenija omogoča sprejem vseh programov RTV Slovenija brez prekinitev tudi preko interneta. ...

...da za radijski oziroma televizijski sprejemnik šteje vsaka naprava, s katero je omogočen sprejem vsaj enega programa Radiotelevizije Slovenija.

... RTV Slovenija bo v prihodnjih dneh pozvala gospodinjstva, ki plačujejo RTV prispevek le za radijske sprejemnike, da podajo izjavo, ... V primeru, da izjave ne bodo podali, jim bo RTV Slovenija skladno z zakonom začela zaračunavati celoten znesek prispevka.

rdkapica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti