Dan odprtih vrat na eko kmetijah - se vidimo tam???

val  

član od: 7.3.2006

sporočila: 665

30. sep 2007 21:19

Najlepša hvala vsem ki ste danes prišli v Kališovec. Res upam da bo to postalo vsakoletno kulinarčno srečanje ! http://www.moj-album.com/uredi/val2/9580277/ Hvala še enkrat v imenu Družine moje sestre! val

Blanchy  

član od: 22.12.2005

sporočila: 2016

30. sep 2007 22:14

Še eno prijetno druženje je za nami. Prav vse, od vremena naprej, je bilo super.

In radi bomo prišli spet naslednje leto.

Blanchy

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

30. sep 2007 22:20

Val, pred pol ure sem prišla domov, potem sem pa pol ure rabila, da sem vse zvlekla iz avta. Nejc bo jutri, ko pride, dol padel, ko bo videl vse tiste buče, sem jih nastavila v hodnik. Aleš se že zahvaljuje za sladke priboljške. No, hladilnik je pa tudi poln.

Namesto ob petih sem prišla v LJ ob pol desetih, dobre volje in polna energije za začetek delovnega tedna.

Mislim, da lahko trdim tudi za druge, ampak ko enkrat prideš v Kališovec, imaš občutek, kot da si prišel domov. Pa še takoj sem ga našla, tako da ni bilo treba Ognjič priti na pomoč. Primorska trma, bi se raje v tla vdrla, kot pa se zgubila.

Hiša, polna ljudi, polna veselja, okolje tako za dol past, v gmajni gob in kostanja dovolj za vse. Ne spomnim se, kdaj sem nazadnje nabirala kostanj. Pa crkljala živali.

Skratka, lahko vam je žal, ker vas ni bilo tam. Mi smo se imeli vsi fajn, za kar gre zahvala že zgoraj omenjenim. Na koncu mi je pa pripadla še čast, da sem peljala Val domov.

Aja, pa še fletno nemško familijo sem spoznala. Mislim, da gospe Gisele še dolgo ne bom pozabila.

Vsaka čast vsem tam v psoavskem raju na zemlji, ker ste mi naredili dan tako lep in nepozaben.

Za konec pa samo še to - se vidimo ob letu osorej.

Loni Makaroni

Jerneja USA  

član od: 24.11.2006

sporočila: 812

30. sep 2007 23:18

Sonce ste meli, pa dobrote tudi, glede dobre druzbe sploh ni bilo vprasanja. Sem vesela, da ste se imeli lepo. Upam, da je kdo kaksnega kozlicka ali zajcka se zame pocrkljal. In seveda ste se sigurno spet naklepetali. Val, hvala za slikice!!!! LP Jerneja USA

kristy  

član od: 18.6.2002

sporočila: 704

1. okt 2007 7:20

No, pa še jaz...- sem šele danes prišla k sebi . Blo je super. Hvala vsem. Mami je blo tud zelo všeč - še posebej Loni. Se še oglasimo.. Tina

lisička  

član od: 21.7.2003

sporočila: 588

1. okt 2007 9:44

Jaz bi tudi rada prišla, pa sem bila na praznovanju rojstnega dne. Verjamem pa, da ste se imeli lepo.

Pa drugič.

 

 

 

Gobica

dj  

član od: 14.1.2003

sporočila: 445

1. okt 2007 11:53

Bilo je super, polno dobrot in pa seveda dobra družba.

Tudi pri nas je poln hladilnik.

Upam, da se kmalu spet vidimo.

riba-ribica  

član od: 25.2.2005

sporočila: 1436

1. okt 2007 13:34

Me veseli, da ste se imeli lepo. Zanima me pa, čigava je punčka z zajčkom. riba-ribica

Bojan121  

član od: 17.8.2007

sporočila: 29

1. okt 2007 13:36

Naša Tina je to. Bojan121

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti