Gobe in zelenjava

Mic  

član od: 18.3.2007

sporočila: 197

tema odprta - 21. sep 2007 9:29 | ogledi: 5.719 | odgovori: 3

Lepo prosim za recepte iz obeh sestavin. Ali to sploh gre skupaj? Med recepti sem našla bučke na zmenku.

Mogoče kaj iz pečice?

Hvala 

 

Mic

ati zlati  

član od: 24.11.2006

sporočila: 597

21. sep 2007 10:14

Kakšno vrsto jedi bi rada pripravila?Juho,golaž,polivko ali samostojno jed. ati zlati

Mic  

član od: 18.3.2007

sporočila: 197

21. sep 2007 11:59

Predstavljam si nekaj kot samostojno jed, skupaj s testeninami ali krompirjem. Nekaj bolj nasitnega.

Hvala v naprej in lep dan. 

Mic

kuharica Mici  

član od: 30.9.2004

sporočila: 276

21. sep 2007 12:16

Z gobami in zelenjavo pripravljam tortilje. Tortilje poiščem na policah s tujo hrano. Gobe prepražim, dodam malo pora, papriko - lahko različne barve, potem še bučke, česen. Po želji lahko tudi fižol v zrnju, koruzo. Vsa zelenjava ostane hrustljava. Tortilje namažem z nacho sirom (tudi police s tujo hrano), polovico naložim z zelenjavno - gobovo mešanico, po želji pa posameznikom dodam še surovo naribano korenje, surov por, mešanico špinače in skute,.. (več gostov, več pripravljenih dodatkov). Po vrhu kopice naribam še malo sira (ementaler ali gauda ali karkoli je pač doma), prepognem prazno polovico tortilje in dam še malo na toplo, da se tortilja zapeče in sir stropi. Zraven ponudim kislo smetano (za mojo sestro), nacho (vsak dozira po želji) in solato. Za eno osebo računam dve tortilji, ženskam polnim manj, moškim več. Lp, k.mici kuharica Mici

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecNikita
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti