Čudežna krpica

MAJAA  

član od: 23.8.2006

sporočila: 208

tema odprta - 21. sep 2007 8:15 | ogledi: 10.826 | odgovori: 20

odločam se za nakup "čudežne krpice", take, ki res ne bi puščala muck za pomivanje oken, pa tudi ostalih pralnih površin. enkrat sem imela eno, ki je bila res fajn, se je kar čutilo kako strga umazanijo, prah,....pa sem jo uničila in take več ne najdem v trgovini. sem jih že nekaj kupila, pa nobena ni taka, kot sem jo imela. katero krpico mi priporočate?

hvala in lp

MAJAA

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

21. sep 2007 10:15

Majaa, čudežna je vsaka krpica, ki očisti, ne da bi jo bilo treba tebi prijeti v roko... Dokler pa gospodinja sama s krpo za prahom leti po hiši, ni nobenih čudežev. Vendelina jr.

MAJAA  

član od: 23.8.2006

sporočila: 208

21. sep 2007 10:53

načeloma se strinjam s tabo, samo obstajajo krpice, pri katerih moraš brisat in brisat in brisat,..pa še ja e lahko kdaj kaj lisasto, ali pa e ne dajo dobro ožet ipd, pa obstajajo krpice, ki so nam pri čiščenju v veliko pomoč, npr. z mokro dobro ožeto krpico mizo pobrišem sa mi 1x, pa je že suha in se lepo sveti,brez ostankov od kosila, ki so popadali na mizo na poti od krožnika do ust, sicer mi pa nisi bila prav v veliko pomoč, to kar si napisala že vem, pa vseeno hvala, kar se pa samega prahu na pohištvu tiče, pa priporočam pronto. v primejavi z navadnimi cunjami, ponošenimi štumfi, majice,..ki smo jih včasih, predno smo jih vrgli v kanto, porabili ravno v ta namen, pa moram rečt, da pronto dela čudeže, vsaj pri meni MAJAA

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

21. sep 2007 11:02

Poglej na ZS Cila

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

21. sep 2007 11:03

Meni so še najbolj prijazni raznovrstni čistilni robčki. Imajo čudežno lastnost in sicer to, da jih znajo tudi moški uporabljati... Vendelina jr.

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

21. sep 2007 11:06

Vendelina jr. je napisal/a:
Meni so še najbolj prijazni raznovrstni čistilni robčki. Imajo čudežno lastnost in sicer to, da jih znajo tudi moški uporabljati... Vendelina jr.
kako pa to narediš?

MAJAA  

član od: 23.8.2006

sporočila: 208

21. sep 2007 11:28

ja to bi bil pa res pravi čudež, no vandelina, pa nam pojasni prosim MAJAA Sporočilo je spremenil(a) MAJAA dne 21. sep 2007 12:35:30

karmyy  

član od: 15.4.2007

sporočila: 17

21. sep 2007 12:01

Jaz jo imam in je zelo dobra, samo zmocis pod vodo ni ti treba dodajat cistil. Dobim pa jo pri cistilnem servisu ker delam za njih. Ce te zanima se lahko pozanimam da ti jo posljejo na dom. Tukaj ne morem delat reklame.Lep dan karmyy

janinamo  

član od: 18.8.2007

sporočila: 42

21. sep 2007 12:27

Maja, dobre krpice najdeš v Hoferju zraven viled in gobic za pomivanje. Pakirani sta po dve, cena okoli 2,5 €, barve pa mislim, da so rumena, roza,.....( ti dve imam jaz ). Povem ti, da boljših krp še nisem imela, saj te ne puščejo muck kot ostale krpe. Perem jih kar na 95 st., samo brez mehčalca, ker jih le ta poškuduje in krpe izgubijo na kvaliteti. Mislim, da so te krpe iz mikrovlaken. Poskusi, nimaš kaj izgubiti in potem poročaj. Lep, sončen dan vsem. janina***

MAJAA  

član od: 23.8.2006

sporočila: 208

21. sep 2007 12:39

hvala janin...mogoče se pa res v hofer zapeljem, zdaj ste mi pa kar nekaj krpic naštele, samo odločit se še moram lp MAJAA

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

21. sep 2007 13:26

Štos čistilnega robčka je v tem, da je za enkratno uporabo - in moški so sposobni prijeti neizmerno oljnate krpe, s katerimi neakj pacajo pri avtomobilu, medtem ko se krpe za tla ali pa krpe za prah ogibajo, ker je "umazana", če je pa kje slučajno še potrebno vedro...joj, to pa ne. Čistilni robček pa lepo potegnejo iz vrečke, eventuelno še kombinirajo s čistilom in umazanija in prah gresta zelo vidno na krpo, površina je pa očiščena. Tako dobi človek vidno potrdilo, da je opravil nekaj koristnega. In ker ima človek rad čim več potrdil, da je opravil kaj koristnega, potem tudi moški večkrat posežejo po čistilnih robčkih. Vendelina jr.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti