Čudežna krpica

Kristina  

član od: 13.1.2007

sporočila: 425

21. sep 2007 16:57

MAJAA kaj pa tele "wipe it" gobice, ki jih reklamirajo, tu, na kulinariki? http://www.wipe-it.si/ Sporočilo je spremenil(a) Kristina dne 21. sep 2007 17:03:01

escada  

član od: 21.8.2002

sporočila: 563

21. sep 2007 17:57

Tale WIPE IT...kolikor smo bili skeptični , smo sedaj navdušeni...res deluje. Saj veste ...reklama za čistilo kjer z krpico potegne po umazaniji in ostane vidna čista sled...ja pa ja....no pri tej gobici je točno tako. Primer... Vsi vemo da so NAPE nad štedilniki ...grozljivka, nanjo se nabira prah, maščoba in še kaj.. Ponavadi še z močnim megliom ni šlo dol vse, kar se je zapacalo naenkrat.. Ko smo gobice dobili , je bila prva stvar čiščenje NAPE, od tu dalje smo navdušeni.. Alkoholni flumaster...noben problem ( na katerikoli površini) itd, te stvari sem preizkušal in demonstriral skeptikom, na balkonu imamo bele ploščice ki so nonstop poflekane od rož zgornje sosede ( ta rdeče in violične trdovratne rožice ki se te dni veselo otresajo svojih lepi barv) čez čas se barva zapeče v ploščico in gre dol zelo težko...ravnokar je za ta projekt bil potreben samo en poteg z mokro WIPE it gobico. Priporočam. Escada

nb  

član od: 29.11.2005

sporočila: 2339

21. sep 2007 20:05

Nekaj podobnega ali isto imajo tudi v Mullerju. S temi čistilnimi radirkami se umazanijo enostavno poradira. Fine so recimo za čiščenje fug. Je pa res, da se jo kar hitro porabi. Za čiščenje oken pa sem ravno tako v Mullerju kupila eno krpico, ki je z ene strani modra, z druge pa oranžna. Z eno stranjo pač steklo pomiješ, z drugo pa potem osušiš. Sem imela že kar nekaj čudežnih krpic za steklo, pa se mi zdi ta daleč najboljša. Nena

pat  

član od: 5.9.2006

sporočila: 204

21. sep 2007 21:00

Te čudežne krpe se v maloprodaji ne dobijo-prodaja se vrši po zastopnikih. Na moji čudežni krpi piše ULTRA MICRO FIBRE cleaning cloth in je res čudovita. Lahko jo perem v pralnem stroju, samo paziti moram, da ne dodam mehčalec.Jaz jo naročim na tel.041 835 333 lp Pat pat

MAJAA  

član od: 23.8.2006

sporočila: 208

21. sep 2007 22:32

Hvala Kristina, nisem vedela za te wipe krpice. me je video navdušil, skrbi me edino to, da res ne delujejo kot radirka in potem za njo ostanejo svaljki. za okna pa te gobice niso? MAJAA

Nelly  

član od: 29.10.2003

sporočila: 264

22. sep 2007 0:21

 Suha wipe krpica deluje kot bolj fini steropor. Ko jo zmočiš, postane mehka in že z lahnim brisanjem odpravi marsikateri madež, ki bi ga sicer težko odstranili. Brez težav sem s stene v kuhinji samo s krožnimi, rahlimi gibi očistila kapljice rdečega vina, s pisalne mize pa čačke alkoholnega flumastra. Tudi svetlo rumena usnjena sedežna garnitura se je lepo očistila. Steklokeramično ploščo na štedilniku, pult, posodo iz nerjavečega jekla in ostale kovinske dele v stanovanju sedaj pobrišem samo z wipe krpico in potem še s suho mikro fibro. Reklama suhe krpe iz mikro fibre sicer ne predvideva, se pa vse lepše sveti. Če nisem pobrisala s suho krpo, je ostala za wipe krpico nekakšna siva koprena. Oken še nisem pomivala in jih do končane obnove fasade tudi ne bom. Upam, da bo krpa wipe brez težav odstranila tudi morebitno prisušene kapljice po barvanju. Poročam.

Lp!

Nelly

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

22. sep 2007 9:03

Jaz sem nekaj podobnega kot wipe kupila v lidlu v puli za smešno ceno - ampak sem bila nad njo navdušena!!!!! roštilj, zapackan in masten - brez čistil, samo s to gobico - kot nov! je pa res, da lakiranih in bleščečih površin ne smeš čistiti s tem. Pa tudi nič s čistili - samo voda in ta bela gobica.

LP

cervus

Kristina  

član od: 13.1.2007

sporočila: 425

22. sep 2007 11:41

Hmmm,zdajle se mi je pa lušta Pa saj niti niso tako drage.Escada in Nelly sta jih naročila preko neta? Kristina

mperhaj  

član od: 10.9.2004

sporočila: 207

24. sep 2007 13:30

Imajo več artiklov in me zanima katerega ste naročili vi, ki to že uporabljate! lp Mateja mperhaj

AnaFlis  

član od: 30.10.2011

sporočila: 12

11. mar 2012 20:53

Wipe It gobice uporabljamo in smo zadovoljni, kot tudi krpice Duo - za pranje avtomobila (ga res dobro obriše). Tudi sodo bikarbono za vsa ostala eko čistila kot so pralni praški in za pomivalni stroj, tako da smo sedaj res eko ;)

Precej dobrih navodil za uporabo: soda bikarbona, kis, Wipe It...

AnaFlis

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti