Šipkova marmelada

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

16. nov 2009 15:34

Noa, z mojim žolčem je vse OK in tudi jaz moram rečt, da sem precej občutljiva, če mi nekdo pripiše zadeve, ki jih nisem naredila. Ognjič

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4311

16. nov 2009 16:02

Ognjič je napisal/a:
Noa je napisal/a:
Matisa, odgovarjam ti tule, ker je Ognjič tvojo temo zaklenila.Noa
Jaz nisem nič zaklenila in naslednjič malo premisli, predno se ti zapiše kaj podobnega.Ognjič

 

A ni poved, ki jo je zapisala Ognjič, ravno tako nedolžna kot tista, ki se je tebi zapisala, Noa

rrr

Noa  

član od: 13.2.2003

sporočila: 716

16. nov 2009 16:09

Ribaracarak, ne vem no, meni se ni zdelo. Tako jaz ponavadi svoje otroke okaram, kadar ga precej polomijo, s kolikor premorem starševske avtoritete; "prihodnjič pa malo premisli predno se ti.......". Mogoče sem preveč občutljiva, ampak to v končni fazi s šipkovo marmelado nima nobene veze Si jo grem raje namazat na rezinco slastnega domačega kruhka Noa P.s., Ognjič, tebi bi se pa moralo fajn zdej, ker sem mislila da si moderatorka Noa Sporočilo je spremenil(a) Noa dne 16.nov 2009 16:12

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

16. nov 2009 17:17

Noa je napisal/a:

Matisa, odgovarjam ti tule, ker je Ognjič tvojo temo zaklenila. Noa

Morda bi bilo dobro, če bi se najprej prepričala, pa potem koga obtoževala. Ognjič ni nobene teme zaklenila, samo link na svežo, aktivno temo s POVSEM enako vsebino je dala. Teme lahko zaklepajo in brišejo le administratorji in moderatorji. In samo oni lahko v zaklenjene teme pišejo. To temo sem zaklenila jaz, res pa ne vidim razloga, zakaj bi vedno pojasnjevala, zakaj je zaklenjena, menda je link na odprto temo povedal razlog.

rimljanka - moderatorka Kulinarične Slovenije

Noa  

član od: 13.2.2003

sporočila: 716

16. nov 2009 17:31

Pa dajte no punce, saj nisem nikogar obtoževala, no. Res ste me dodobra razžalostile, kar je v končni fazi moja težava, ampak vendarle. Kakšne obtožbe neki. Tema je pač zaklenjena, nisem nikogar spraševala zakaj, ker mi je jasno. Lapsus je bil edino, da sem omenila Ognjič. To pa res ni nobena obtožba. Ne razumem zakaj ste se spravile name. Bodite prijazne ena do druge in vedite da ne misli vsak slabo, sploh pa ko gre za pomotico, ki se sploh ne nanaša na temo. Poskušala sem le pomagat pri kuhanju šipkove marmelade. Noa Sporočilo je spremenil(a) Noa dne 16.nov 2009 17:34

terakota  

član od: 19.9.2009

sporočila: 469

16. nov 2009 18:02

Nisem dolgo tule, amapk malo dobre volje bi pa lahko pokazali. Sem že parkrat opazila, da se vse skupaj jemlje preveč resno (ali pa se ne potrudi in se pač daje tak vtis) in se zakvačka tam kjer se niti slučajno ne bi, če bi se le malce drugače pristopilo. Navijam za to, je dober forum... lp terakota

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

16. nov 2009 18:24

Vrnimo se torej k šipku in marmeladi......

rimljanka - moderatorka Kulinarične Slovenije

terakota  

član od: 19.9.2009

sporočila: 469

16. nov 2009 18:46

rimljanka je napisal/a:

Vrnimo se torej k šipku in marmeladi......

[rumenimak] rimljanka - moderatorka Kulinarične Slovenije
Super!:) Sama se sicer nikoli nisem postopila delat kaj tako zamudnega, jo je pa velikokrat prijateljičina mama, po obeh zgoraj omenjenih postopkih in ona priporoča daljšo verzijo, jaz pa nisem opazila nobene razlike. Naravnost odlična marmelada kjer se prepleta sladko kisli okus! Jo pa še nisem zasledila v trgovini... terakota

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

16. nov 2009 19:41

 "Od vedno" ga ima Podravka.... o kvaliteti ne vem nič.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti