Croks

Dobrojedka  

član od: 11.4.2010

sporočila: 282

5. nov 2010 9:41

Ljudje smo pač različni. Jaz ne maram japonk, ker mi je občutek trakcev med prsti strašno neprijeten. Ortopedi pa jih odsvetujejo (podobno kot uggice) zaradi preravnih podplatov. Crocs se mi zdijo za "plažno" obuvalo zelo praktični, ker v njih varno stopim, hitro jih nataknem, dobri so tudi za na čoln, posušijo pa se zelo hitro. Dobrojedka

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

5. nov 2010 17:01

Dobrojedka, ce pogledas danasnjo izbiro japonk, bos videla, da imajo tudi mnoge, ki so tako rekoc zastonj, vsaj malo anatomske podplate. Je pa res, za malo denarja, malo muzike.

 

Sicer pa ortopedi odsvetujejo tudi visoke pete, pa se jih vecina deklet ne bo kar tako odpovedala.

Vanja

petkica  

član od: 15.12.2006

sporočila: 744

5. nov 2010 17:33

Saj imajo tudi crocsi na izbiro cel kup japonk, ki so po mojioh izkušnjah precej bolj udobni, predvsem pa bolj zračni in lepši od tistih zaprtih šlap za nataknit, v katerih noga v vročini klub luknjicam in oh in sploh materialu ne more normalno zadihat. Zimski crocsi imajo pa itak notri mucko, da ni prepiha ;) Za vrtičkanje imam pa tudi jaz stare superge oziroma zadnje čase kar gojzerje, v katerih lahko mirno stopim na kakšno ostro stvar, ne da bi mi noga zdrsnila iz čevlja, pa še gleženj si težje zvijem.

ATNES  

član od: 25.3.2008

sporočila: 198

5. nov 2010 18:09

Zanimivo glede ortopedov, pri nas jih nosi "cela" bolnica z ortopedi vred. To je obuvalo, ki so nam ga oni kupili (ne ortopedi, pač pa bolnica). Je res, da me noge dosti manj bolijo in nimam otiščancev, a sem že kar nekajkrat peljala bolniško posteljo po svojih prstih (auč!) ker so tako mehki, kar se pri coklih ni nikoli zgodilo. Mene malo moti, da se zelo potim in jih težko nosim na hlačne nogavice-se kar vozim v njih(a potim se v vseh obuvalih). Naslednij problem je, da mi pogosto "zapremzajo" kar z lepga kot bi se prilepili na podlago. Pa nisem edina, da nebi kdo rekel, da sem neroda.

Moj dragi jih nosi za okoli hiše neglede na to kaj počne in je zelooo navdušen. Jaz pa še vedno vztrajam v kopitarkah.

ATNES

mišmaš  

član od: 3.11.2010

sporočila: 27

5. nov 2010 18:33

KR KORAJŽNO,V TRGOVINAH SE ŽE PRODAJAJO TUD ZIMSKI KROKSI.ZNOTRAJ SO OBLEČENI V PRIJETNO MUCKO....PA GLIH TAKO SE JIH OPERE V PRALNEM STROJU. LP mišmaš

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

5. nov 2010 22:05

Atnes, poišči deo kamen, ki zelo pomaga proti potenju. Moraš pa biti vztrajna.Sicer ne vem, kje se jih zdaj dobi, jaz sem si naredila zalogo za nekaj let.Prodajali so jih v Zvezi paraplegikov pred leti.Pa najbrž tudi drugje.Jaz sem slišala zanje in sem hodila tja.Pa tudi v drogerijah bi morali vedeti zanje. Če imaš take težave s potenjem, potem plastična obutev ni zate.

naor

selotejp  

član od: 2.6.2009

sporočila: 31

6. nov 2010 9:25

Deo kamen s dubi tut u DM, pa zlo fajn j. selotejp

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

6. nov 2010 18:50

Hvala selotejp!

 

naor

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

MOJ vrtTrixi
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti