Gostilna ali picerija na poti od slovenj gradca do mb

nektarina  

član od: 15.2.2006

sporočila: 901

25. sep 2007 12:36

Hvala za pomoč nektarina

s0ncek*  

član od: 23.4.2007

sporočila: 1191

25. sep 2007 12:38

Ni problema. Je pa to hiška med bloki :) zraven je rimsko najdbišče... uživajta! s0ncek*

Janina  

član od: 31.12.2001

sporočila: 101

25. sep 2007 13:02

Po prispelih priporočilih in malo brskanja po internetu smo se na koncu odločili za Vilo Rustico. Lokacija in vrt sta zelo lepa, hrana pa je po mojem mnenju povsem povprečna. Imajo tudi nekaj bolj "finih" in letnemu času prilagojenih jedi (jedi iz buč,...), kar je pohvalno. Za začetek sem jedla gobovo juho, ki je bila po mojem malce dodelana (s korenjem?!?) juha iz vrečke. Za glavno jed polnjeni (imajo le polnjene) kalamari s pršutom in sirom na žaru -> 6 kalamarov in ocvrtki - povsem povprečno in poleg sem pogrešala blitvo. Za sladico pa "Bela dama" - 3 čisto majčkene kepice sladoleda (naj bi bil vanilijev, vendar ni imel nobenega okusa) s smetano, čokolado in mandlji. Sliši se sicer dobro, ampak je bilo res čisto brez okusa. Poleg naštetega smo jedli še pico (zelo "lahka", kar je nekaterim všeč), testenine in list, ki sta bila ok, vendar je bila riba na debelo polita z smetanasto omako in zopet si zraven lahko dobil le ocvrtke. Ne bom sicer rekla, da je gostilna slaba, tudi cene niso preveč visoke, ampak meni žal ni bila všeč. Zato smo se ustavili še na Trojanah in si privoščili odlično Trojansko rezino in krofe Janina

nektarina  

član od: 15.2.2006

sporočila: 901

25. sep 2007 13:06

ups zdaj pa si bom verjetno premislila. nektarina

jass  

član od: 9.4.2006

sporočila: 521

25. sep 2007 13:11

Nektarina, pelji dragega v La Cantino pod Pohorje na eno dobro pico, testenine ali solato. Pol pa ga počasti še z vožnjo z gondolo na vrh in kratek sprehod. Bo bolje kot Rustica. Ups, sem spregledala Evropark. Po tem maratonu mu verjetno več ne bo dišal sprehod po Pohorju. jass Sporočilo je spremenil(a) jass dne 25. sep 2007 13:13:14

nektarina  

član od: 15.2.2006

sporočila: 901

25. sep 2007 13:25

bom videla. ni veliko časa tako da bo pohorje moralo počakati. pa že sami nakupi so mu tako zoprni da je joj tako da ga ne morem vlečt po celem mestu. če ne drugo bova šla v ancoro ali pa kar v katero od gostiln v evroparku. nektarina

s0ncek*  

član od: 23.4.2007

sporočila: 1191

25. sep 2007 13:32

Hm... v Rustici sem do zdaj jedla le pice, ki pa so mi zelo všeč. Tako da za ostalo hrano ne morem kaj povedat. Za pice pa mi super :) s0ncek*

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

25. sep 2007 13:40

nektarina, v eruparku v Tacosu se lahko dobro najesta. Pa pri tisti kokošji zadevi, koklja ali kako se reče, nasproti tacosa v europarku.

V Vili Rustici so pa meni dobri njoki michelangelo (z lososom in smetanovo omako).

Mamamia

mamamia

nektarina  

član od: 15.2.2006

sporočila: 901

25. sep 2007 13:42

ja v tacos ali pa v al capone bova šla. koklje pa več ni mamamia, so jo zamenjali z neko kavarno. nektarina

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti