Gostilna ali picerija na poti od slovenj gradca do mb

seherezada  

član od: 19.11.2006

sporočila: 256

20. sep 2007 1:41

s0ncek* je napisal/a:
stara, Na postaji so pice takšne, kot bi na kos kruha namazaj malo kečapa in dal čez sir in salamo. Debelo mastno testo, od katerega te boli želodec, pač ni testo, kakršno se uporablja za pice. Če so tebi všeč, ok. Da ne boš jezna ali užaljena, jaz le povem svoje mnenje. In tiste picerije res ne bi priporočala niti ljudem, ki jih ne maram :) mislim, da namesto pelatov pico celo premažejo s kečapom. Tiste v Radljah ne poznam (če misliš Kamero), pravijo pa, da je kar ok. s0ncek*
Niti ena od teh picerij ti ni všeč? Čudno. Jaz sem dolgo časa delala v piceriji in prav vse te picerije so odlične. Kar se tiče pa bivše Kapre in DiAntonia, so bile pa v obeh picerijah popolnoma po istem receptu narejene pice. Sta se namreč oba lastnika izurila pri istem mojstru in bila nekaj časa sodelavca. Saloon na Selah ti je pa verjetno všeč? :)) seherezada

dvojčica  

član od: 29.1.2007

sporočila: 85

20. sep 2007 7:27

Za Saloon jaz rečem samo: čaaakaaanje in še enkrat čaaakaaanje. Včasih imaš občutek, da so pozabili, da si tam. dvojčica Sporočilo je spremenil(a) dvojčica dne 20. sep 2007 07:28:10

klavdijaB  

član od: 31.3.2004

sporočila: 952

20. sep 2007 7:56

večina jih hvali Saloon, meni pa ravno tiste niso dobre. Dobre so mi bile iz DiAntonija, je pa res, da jih že dolgo nisem jedla,... klavdija

lucijana  

član od: 4.2.2006

sporočila: 284

20. sep 2007 8:53

sama imam najraje cosa nostro, če pa greva oba z dragim na pico pa definitivno diAntonio. meni so še vedno najboljše tam. poleg cosa nostre. lucijana

s0ncek*  

član od: 23.4.2007

sporočila: 1191

20. sep 2007 11:16

seherezada, so mogoče res odlične, ampak so "koroške" in daleč od prave pice. So bolj kot ne približki :) Saloon mi tudi ni preveč všeč, je res, da je poceni in da so pice ogromne, ampak je vedno totalna gneča, pice pa velikokrat premastne. Da o straniščih ne govorim :) Na koroškem pravzaprav super picerije verjetno ni. Če bi pa že morala nekam iti, bi se verjetno težko odločila. :) Če bi se DiAntonio spravil nazaj, kjer je bil pred časom, bi šla tja. s0ncek*

janinamo  

član od: 18.8.2007

sporočila: 42

20. sep 2007 11:58

Janina, moja soimenjakinja ( sorry, nisem se spomnila boljšega imena - upam, da nis užaljena, da sem ti ukradla ime ), jaz pa ti povem tkole: DiAnotnio ima dobre pizze, tudi Appachi v Sg ima dobre, v Radljah so dobre pizze v Kameri in v Hotelu Vabo. Mislim pa, da se vam v hotelu bolj splača pojesti kakšno malico ( cene ugodne, hrana izvrstna ) ali pa pri Izidorju - malice ( zraven bencinske postaje na Muti ). Proti Mb je naj pizzerija Sidro, kjer imajo izvrstne pizze in še boljše solate. Povem ti, da so naštete pizzerije in hotel izvrstne, jih ni boljših na tej potki in boš z eno izmed teh sigurno zadovoljna. Pa prijetno pot po Pohorju in obilo užitkov ob ogledu "naše" čudovite doline ti želim. janina***

Pecenka  

član od: 23.1.2007

sporočila: 225

20. sep 2007 12:25

Tudi jaz priporočam gostilno pri Izidorju na Muti. Dnevna kosila po zelo ugodni ceni. Pecenka

Tarja83  

član od: 17.11.2006

sporočila: 273

20. sep 2007 14:48

Meni je pa Saloon všeč.Res je,da so pizze ogromne,vendar lahko brez problema zahtevaš folijo,zaviješ in odneseš domov.Zadnjič sva bila s fantom tam in sva skupaj jedla eno pico sestavljeno iz pol sirove in pol morske, vsak pa še šobsko solato.Ker nama je vsega ostalo,so nama prijazno ponudili plastične skodelice za solato.Tudi čakanje ni tako hudo,je pa res,da je tam kar pogosto gneča.Cosa Nostra je pa za moje pojme res eno veliiiiiko in dolgotrajno čakanje,vsaj nazadnje je bilo tako. Lp,Tarja Tarja83

nektarina  

član od: 15.2.2006

sporočila: 901

25. sep 2007 12:18

Villo Rustico je kje? grem danes v mb, bi rada dragega nekam povabila pa ne vem kam. grema pa v evropark. v katerem koncu mb je ta gostilna? nektarina

s0ncek*  

član od: 23.4.2007

sporočila: 1191

25. sep 2007 12:30

Blizu Qlandie. V tistem krožišču zaviješ v Borovo vas. Tam pa je ne moreš zgrešiti (mislim, da imajo kar vredu tablo). s0ncek*

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti