Kateri parfum?

c_zvezda  

član od: 9.2.2007

sporočila: 41

17. sep 2007 13:05

Ne vem,pozabla ime... :( Mogoče pa Rose Essentielle? c_zvezda

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

17. sep 2007 13:13

Veverica ima prav. Večina parfumov, ki sem jih uporabljala doslej, so bili v škatlicah zlatih barv, v kombinaciji z rjavo ali malo črne. Vmes je "padel" še kak drug (Paloma Picasso je bila črno rdeča), ampak najljubša sta pa v zlatih pakungah. Bo nekaj na tem.

Mamamia

mamamia

jessy6  

član od: 13.2.2006

sporočila: 764

17. sep 2007 13:27

Lanvinov Eclat de Arpege jessy6

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

17. sep 2007 14:06

Moji so pa različni... Čeprav tudi jaz posegam po vijoličnih, mi je že barva všeč... lidka

magnolija  

član od: 16.4.2006

sporočila: 688

1. apr 2011 23:04

Mene pa zanima, ali je možno kupiti originalne parfume v manjših embalažah? Zame je že 30 ml parfuma veliko in ga zlepa ne porabim, 100 ml pa se ne rešim nekaj let. Zdi se mi tudi, da se parfum s časom pokvari. Zato mi je škoda imeti doma več kot 2 parfuma, želela pa bi imeti več vonjev za različna razpoloženj. Pa tudi tiste drobne stekleničke so mi tako zapeljive, te velike pa so nekatere kot bidon :) magnolija

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

1. apr 2011 23:19

mamamia je napisal/a:

 

Drug vonj, ki je bolj za jesen in zimo, pa je Fendi. Tudi Paloma Picasso ima svoj čar, pa La Storia od Isabelle Rossellini, Nina Ricci L'air de temps in Lancomov Magic Noir. Jaz sem torej nekako za bolj kalsične parfume.

 

Mamamia



mamamia


Mammamia! (ne kot tvoj nick, ampak italijanski vzklik), 2 od mojih parfumov, s tem, da Magic Noir menda ni več v proizvodnji, kot pravijo pri Lancome štandu.

 

Največ komplimentov dobim za La Perla v belo-črni škatli.

 



Vanja

Sporočilo je spremenil(a) Vanja_v_ZDA dne 01. 2011 23:34

neznan uporabnik

1. apr 2011 23:23

Dajte prosim še Multiju svetovati. Jaz sem sedaj, 10 let nazaj uporabljal samo Bvlgari modrega. Med tem pa sem enkrat kupil DUNE. Sedaj sem ga iskal, ampak nikjer več nimajo. A je to šlo iz prodaje. Ni od Bvlgarija. Pa ni parfum ampak Eau de toillete. Je od Calvin Klein. Ponaredkov se še dobi, bi pa rad original. Ampak original DUNE izpred 10 let. Ne variacij na temo.

 

Hvala,

 

Multivitamin

multivitamin

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

1. apr 2011 23:33

Multi, Dune je od Diorja in ne Calvina Kleina, ga še imajo po parfumerijah, original in ne ponaredek.

 

Jaz sem končno našla nov vonj, ki mi ustreza, lahkoten, čeprav izrazit, pa svež. Idylle od Guerlaina. Če že mojega najljubšega tako redko kje najdem.

Mamamia

mamamia

neznan uporabnik

1. apr 2011 23:38

Mamamia,a sem jaz kaj pobrkal? Ampak 10 let nazaj so ga prodajali pod Calvin Klein. Sto posto. Ker Diorja nikol nisem kupoval. Al so pa znamko prenesli. To ne vem. A si čist ziher,da je Dune Dior od vedno, ker jaz pol mogoče narobe iščem. Meni so ga vsepovsod prodajali pod Kleina.

Zato vprašam.

 

Tenks,

Multivitamin

multivitamin

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

1. apr 2011 23:46

Multi Dune je definitivno od Diorja, vedno bil. Sem ravno zdaj šla še na googla preverit, vpiši dune parfum, pa ti vrže ven, da je diorjev. Dune je namreč ena bolj znanih vonjah te hie, tako da si ti očitno nekaj pobrkal. Se zgodi, tudi najboljšim. Ali pa preverjaš naše vedenje o parfumih??? Če morda le ne blefiramo'.

 

 

mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti