Kateri parfum?

Coccinella  

član od: 6.9.2007

sporočila: 20

15. sep 2007 15:01

Že dve leti uporabljam samo Puma Red. Zelo lepo mi diši in se ga še nisem naveličala. Coccinella

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

15. sep 2007 15:59

mm obožujem bvlgari ... njihovi parfumi so mi skoraj vsi všeč... tak so elegantni.. ravnokar kupujem enega, pa se ne morem odločit katerga bi : jasminovega ali pa rose essentiele :S bannanna

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

15. sep 2007 17:01

tejka77 je napisal/a:
Majamarko,tako sem bila vesela,ko sem prebrala,da ti je všeč Chopard-Cashmir-to je moj najljubši parfum že dolgo.
Meni je to parfum za posebne zadeve, ampak vonj je pa tako omamen...

hruškabanana  

član od: 10.4.2007

sporočila: 178

15. sep 2007 18:47

vaaaaaaaaaauuu, sploh ne morem verjet, da obstaja celo parfum salvadorja dalija????? ime se pa res za vse ponuca... hruškabanana

kletka  

član od: 1.5.2007

sporočila: 151

15. sep 2007 19:33

Da si kupim parfum, mi mora biti res všeč. Ne vzamem kar tako enega, ki mi je trenutno pogodu, ampak ga grem večkrat povonjat, po možnosti se nabavim testerček, šele nato kupim, če mi še vedno "tako zelo diši". Imela sem Escadinega - Sentiment, od Calvina Kleina - Obsession Night. Obeh sem se naveličala, še preden je bila 30-mililitrska steklenička prazna. Zdaj imam parfum 212 sexy (Carolina Herrera). Že druga steklenička gre proti koncu, pa mi še vedno noro diši. Mmmmmmm ... kletka

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

15. sep 2007 20:06

hruškabanana je napisal/a:
vaaaaaaaaaauuu, sploh ne morem verjet, da obstaja celo parfum salvadorja dalija????? ime se pa res za vse ponuca...
pa ni samo en parfum...uf imaš kar pester izbor... http://www.bizrate.com/perfumeandcologne/brand--salv

BISERKA55  

član od: 4.5.2007

sporočila: 143

15. sep 2007 22:33

Jaz pa že leta uporabljam ENGEL(zvezdica) in chanelin CHANSE. Meni sta ful dobra in se jih ne navaličam. BISERKA55

juma  

član od: 15.6.2007

sporočila: 235

16. sep 2007 8:55

Uh, ste pa našle temo, o kateri bi sama lahko naredila elaborat. Sem velika ljubiteljica lepih vonjev. Nimam jih veliko, ker jih kupujem s premislekom, beri: dolgo jih obletavam, preden kupim. Imam pa -Thierry Mugler Angel (vonj, ki razdeli ženske na dve skupini, tiste, ki ga obožujejo in tiste, ki ga sovražijo;moški pa je v glavnem všeč, pravijo, da je seksi) Meni je vonj božanski, lahko bi ga opisala kot intimni vonj, vonj kot da si se pravkar stuširal z nečim omamnim... -Avonov Exotic Beaches, slabše obstojna toaletna voda, ampak za poleti, ko ga uprabljam, je to dobro. Sicer pa res spet vonj po čistem, pravkar stuširanem, kritiki pravijo, da diši po staromamskem milu, ampak meni je to všeč. -Lanvinov Eclat de Arpege, svež, "nobel"vonj, cvetlično kadilast, pudrast vonj, krasen za spomladi in zgodnje poletje, ko še ni vroče -Chanelov Allure sensuelle, katerega sem si lani pustila kupiti na Djerbi, ker mi je na sodelavki, pa sploh meni nesimpatični, noro dišal. Znano je, da temu vzroku z nakup ne smeš popustit, pa vseeno sem in glej, na meni diši drugače, tudi drugi pravijo tako. Ne morem reči, da je nakup zgrešen, ni pa čisto moj vonj...Cvetlično orientalski, močen vonj. -lani jeseni kupljen L"occitanov Eau d"Iparie, vonj mirte in kadila, ki pa ni zadušljiv, ker se lepo poveže z drugo sestavino, krasen vonj za jesen, zimo. -Avonov Tomorrow diši po lesu, mošusu, bolj orientalski, sladek,močen vonj, krasen spet za hladnejše dni. Meni najljubši. -zadnji Yves Rocherjev Neonatura iz Nuernberga, kjer sem prišla v trgovino z željo, naj mi dajo nekaj lesnega, in dobila sem spet lep topel, lesni vonj z dodatki kakava, pačulija in vanilje. Zadnje čase sem obletavala, torej v Muelerju parkrat preizkusila The one, pa sem si premislila. Ampak do novega leta pade kakšen... Uporabljam enega 1 teden ali dva, nato zamenjam. Ob prebiranju teme me je, mislim, da Veverica, presenetila s teorijo o ločevanju parfumov po barvi embalaže: zanimivo, kajti imam tri bronasto-zlate (zadnji trije), 1 rjav, 1 temno rdeč, 1 vijoličen in en moder in res, bi tole kar držalo, zanimivo, še nikoli nisem pomislila. Hvala veverica. Ko tole pišem, sem se šla hitro naparfumat, ke rsem kar noter padla, čeprav grem pečt kruh. Lep dan želim vsem, pa veliko sončka. Juma juma

dormeo  

član od: 4.9.2007

sporočila: 3

16. sep 2007 9:09

Meni pa je najljubši lou lou blue, ki pravi vonj dobi šele čez kakšno uro, ampak je omamen,pa tudi lacoste pour femme mi je zelo všeč.Drugače pa se po parfum najraje odpravim v točilnico parfumov, ker so mnogo cenejši. dormeo

juma  

član od: 15.6.2007

sporočila: 235

16. sep 2007 9:20

Verjetno, Dormeo, misliš Refan, kjer so ponaredki, ki ali dišijo ali pa močno smrdijo po znanih parfumih. Ne nasedajte, da so to originalni ali da so po originalnih receptih. Po lepem vonju in obstojnosti se ne morejo primerjat z njimi. So pa seveda približek in če kot taki enim odgovarjajo, fino, pa še 10 x cenejši so. LP juma

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecNikita
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti