Ideja za torto

SINEJA  

član od: 22.9.2006

sporočila: 676

14. sep 2007 15:14

Ali lahko vprašam kje bi se dobile,če bi bilo blizu Ljubljane sva že dve željni znanja.lp sineja SINEJA

aknelab  

član od: 22.11.2006

sporočila: 288

14. sep 2007 18:02

Mene pa zanima ali te "umetnine" iz tičine mase tudi pojeste ali samo občudujete. Na kaj spominja okus tičine mase oz. iz česa je narejena? Ali se jo dobi v vseh barvah ali samo osnovni barvi, kateri? aknelab

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

14. sep 2007 19:24

Okus ima po sladkorju. jade

stana.r  

član od: 28.11.2004

sporočila: 2909

14. sep 2007 20:59

Unicorn   Tvoje tortice so res čudovite stana

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

14. sep 2007 21:25

Potem bi pa tiste, ki bi se udeležile tečaja poslikale korak za korakom in slkice prilepile sem..... prosim? matilda

kobra 1  

član od: 15.6.2006

sporočila: 1881

14. sep 2007 22:21

Jaz nekaj izdelkov od unicorn že poznam, a nad vsem tem, kar je danes podelila z nami .....enostavno ni besed.  Mislim, da to ni samo danost, ampak tudi spoštovanje do njene babice, kajti najboljši učitelj je tisti, ki ga nadgradi (prehiti) njegov učenec. .....

Vsak se trudi po svojih močeh in naredi tako kot najbolje zna in ni lepšega, kot svoje znaje deliti in po svojih močeh pomagati tistim, ki imamo voljo se nekaj naučiti..... (sem kar malo zašla iz teme...)

Podstavke imajo različne velikosti, žal najmanjših takrat, ko je mož naročal za "unikorn" niso imeli. Sem pa zelo vesela, da sem lahko ugodila nekomu, ki vloži v svoje delo toliko truda in ljubezni.

"Vem, da vas je med nami še veliko"!

kobra 1

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

15. sep 2007 8:23

Sem bila avgusta v Sveisvašta in moram reči, da so imeli zelo malo izbire, večina artiklov, ki sem si jih jaz želela, ni bilo. Sem bila v trgovini skoraj 2 uri, pa ni nihče vstopil, prodajalke ni bilo na spregled, potem sem ugotovila da zadaj obeša perilo. Trgovinica je v Zgornjem Stupniku, cca 20 km ven iz Zagreba. Ker nisem kupovala samo za sebe, sem zapravila cca 100€, od modelov, škatel, okraskov, tičino mase...Ko je prodajalka to videla, se mi je zdelo, da jo je skoraj kap. Dobila sem tudi ful daril za povrh. No, potem za vračilo davka pa so samo debelo gledale in komplicirale zadaj ne vem zakaj. Ker sem potovala samo z osebno, mi niso mogle obračunat, ker imajo samo tak obrazec, kjer piše gor št. potnega lista, ne pa osebne. So klikcale tudi šefa in ni šlo... Trgovinica je res ful hecna, in the middle of nowhere, kičastno nabasana z vsem mogočim, hihi. V ZG in tudi bliže Stupniku ljudje sploh ne vedo, da obstaja, me pa tako norimo tu, hehe. To sem napisala zato, ker ne vem, kakšna je dobavljivost potem po internetu. katka

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

15. sep 2007 8:27

Potem pa, če bi šla kulinarika tja v šoping bi se morali najaviti 1 mesec prej, da obnovijo zaloge. jade

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti