Otroški čevlji - kje imajo kvalitetne

muffin  

član od: 17.10.2002

sporočila: 125

20. maj 2008 8:19

Mi našemu 2letniku kupujemo tudi kupujemo cicibanove čeveljčke in sicer iz njihovega programa Softi. Čevlji so res mehki v podplatu in stabilni v gležnju. muffin

sara  

član od: 2.10.2001

sporočila: 383

20. maj 2008 10:41

Ciciban! Lp, veverica

Matjea  

član od: 15.6.2011

sporočila: 1

15. jun 2011 20:26

Soseda kupuje svoji tamali Sitar copatke. So nekoliko dražji, a ji dlje zdržijo. Sama jih še nisem preizkusila.

Matjea

nike  

član od: 25.11.2005

sporočila: 522

17. jun 2011 12:32

Meni pa se zdi Geoxova obutev neprimerno boljša od Cicibanove. Je sicer draga, ampak še vedno v rangu Super-Fita, malce dražja od Cicibana, ampak res veliko boljša - bolj trpežna, veliiko bolj mehka, skratka, super.

V Cicibanu kupujem samo še copatke za vrtec, drugače se mi je zameril (zaradi zimskih škorenjcov, ki niso bili ok, dragi pa zelo).

nike

Dobrojedka  

član od: 11.4.2010

sporočila: 282

20. jun 2011 8:36

Tudi pri nas s Cicibanom, odkar smo prerastli Softy, sploh nismo zadovoljni. Zadnji čeveljčki so se dobesedno strgali pri tretjem nošenju. Geox pa naši ne ustreza, ker ima preozko nogico. Odkar pri nas ne dobimo Naturina imamo kar težave. Še največkrat ji ustrezajo ecco in super fit.

Dobrojedka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti