Barva za lase

mateja144  

član od: 9.7.2007

sporočila: 16

7. sep 2007 14:44

ariella_3, ker pišeš, da imaš zdaj pramene, rada pa bi enotno barvo, bodi pozorna pri izbiri barve, saj se prameni ne obarvajo enako kot ostali lasje. Sama sem imela rdeče pramene, ostale lase črne pa sem se pobarvala na bakreno rdečo v celoti, pa so mi prameni vseeno ostali, le da so se3daj oranžni. Posvetuj se s frizerko, ali je možno da prameni dobijo enako barvo. lp AKA

renata.zagmajster@kabelnet.net  

član od: 2.11.2006

sporočila: 133

7. sep 2007 15:18

Teško je svetovat tako,ko te ne poznam.Ne vem kako zgledaš,si mlajša ali srednjih let,imaš kratke ali daljše lase,kakšen stil oblačenja imaš.Vse to je zelo pomembno za končni izdelek frizure.Sama sem pristaš svetlih las,ker le ta pomladi.Jaz bi ti na pamet svetovala kako lepo naravno rjavo barvo,v kombinaciji z medeno blond prameni po vrhu glave.Samo to ti mora narediti strokovnjak.Takšno je pač moje mnenje,pa lep dan želim... naty

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

7. sep 2007 19:50

wau. dobra je tale stran ko lahko svojo slikco naložiš! bannanna

Roncolino  

član od: 26.3.2007

sporočila: 1464

7. sep 2007 20:28

Lahko pa narediš tako kot jaz...ekspiremintiraš.Iz temno rjave sem zdaj prešla na živo rdečo,vmes sem bila vijolična,sem s ekodrala...nazadnje sme prišla h frizerki in rekla "ostrizi me!" ja za koliko..."za veliko" Zdaj sem krajša za 20cm,mami je na stolu skorja zadela kap meni in vsem ostalim je pa super všeč. "za tisto,kar ljubiš moraš včasih tvegati" Roncolino

Zelda  

član od: 26.5.2008

sporočila: 66

2. jun 2014 21:57

Svetujte mi, katero barvo za lase naj kupim. Odločila sem se, da bom barvanje opravila doma, s pomočjo prijateljice. Ne vem katero barvo naj kupim, da bodo lasje ostali čim mamj poškodovani.

Zelda

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

2. jun 2014 22:24

Vse je isti šmorn.

lp

cervus

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

2. jun 2014 22:37

Posvetuj se v drogeriji, odvisno je tudi od tvojih las. Prodajalke že vedo, katere barve so bolj agresivne in katere manj.

Seveda to najbolje ve frizer, ampak če nočeš k frizerju ...

mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti