Med in cimet

s0ncek*  

član od: 23.4.2007

sporočila: 1191

15. apr 2008 18:46

Jaz jem med in cimet. Pa ne zaradi kake posebne "kure", ampak zato, ker imam to neverjetno rada :) Paše tudi cimet v navadni jogurt ali pa v skuto ... Učinkuje pa. Kadar se mi ga "zlušta", hitro pojem žlico ali dve, pa je takoj bolje! ;) s0ncek*

vesnal  

član od: 17.12.2002

sporočila: 449

15. apr 2008 19:28

regina, jaz tega ne jem zaradi kakšne kure, to da je to zdravo vem že dlje časa in tudi jem to dlje časa, drugače sem pa jaz te informacije dobila iz bodybuilderskih forumov, kjer se res spoznajo na vso prehrano lahko pa poveš kaj bi moglo biti bolje pa ti povem, če je, glede cimeta pa vem da je dober za prebavo in ga tlačim v vsako primerno stvar

regina  

član od: 17.9.2007

sporočila: 724

16. apr 2008 9:41

Tudi jaz imam cimet rada, vendar ga ne uživam v večjih količinah. V tem članku mi je pa zanimivo, če deluje proti izpadanju las, bolezni srca in za zmanjševanje holesterola. Sicer sem ga sedaj znižala z zdravili, vendar ne uživam rada tablet, kajti povzročajo mi stranske učinke. regina

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti