Stepper oz. stopalnik

Moycaa  

član od: 11.9.2004

sporočila: 738

tema odprta - 3. sep 2007 16:08 | ogledi: 4.381 | odgovori: 17

Lep pozdrav!

Ali ima katera stepper, takšen, ki gre tudi v stran in brez ročk? Kje ste ga kupile in kakšne izkušnje imaste z njim? Imajo ga pri Neckermannu, vendar je dobavljiv šele novembra (ph, pa takšna kataloška prodaja...). Oz. kje se ga da še kupiti? V večjih trgovsko - športnih centrih ga še nisem zasledila.

Hvala!

Moycaa

Temo je spremenil(a) Moycaa dne 03. sep 2007 16:56:24

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

3. sep 2007 16:40

Vse fitnes priprave, ki jih takole v akcijah prodajajo - to slejkoprej konča kot - odlagališče za odvečno garderobo - odlagališče za staro šaro. Dokler komunalno podjetje ne najavi, da zbirajo kosovni odpad in da je treba tega-in-tega odpad pustiti pred vhodom. Poleg tega je steper izvrstna priprava za to - da ga zbašeš pod posteljo, kjer se potem nabira prah - da ga navpično postaviš v garderobno omaro in se zadeva vedno neplanirano podre na človeka, kadarkoli pač slednji odpre vrata. Ponovno sledi epilog s komunalnim podjetjem Denar za tale nesmiseln nakup raje porabi za obisk organizirane vadbe aerobike. Imam pa še boljšo idejo. Ne kupi nič od tega. Lepo delaj doma počepe. Pa vadi držo jajca (tista smukaška poza). In prečrtaj dvigala in uporabljaj stopnice. In si za denar, ki si ga nameravala potrošiti za steper, kupi kakšne fine "cigareta" hlače (ali pa kaj smisleno podobno seksi) in fine čeveljce in z izboljšano postavo ustavljaj promet. Vendelina jr.

Moycaa  

član od: 11.9.2004

sporočila: 738

3. sep 2007 16:55

He, he, Vendelina jr., si me pa nasmejala... Ampak stvar je takšna, da je vreme postaja prehladno za tek, organizirane vadbe (aerobika, fitnes centri in podobno) pa ne prenašam. Kolebnice pa sem se tudi že malo naveličala. Na stopnicah se ravno ne morem izživljati, ker bi me naslednji dan (ali pa tri dni kasneje) sosedje prisilno izselili. Tako da voljo imam, samo stepper mi manjka. :) Moycaa Sporočilo je spremenil(a) Moycaa dne 03. sep 2007 16:56:55

ena mš  

član od: 18.11.2006

sporočila: 1184

3. sep 2007 17:20

Sem ga uporabljala, vendar sem ugotovila, da imam noge malo na x. Bolela so me kolena po vadbi. In zato sem ga dala naprej. Sedaj imam ravnega in je ok. Za vse, katere predlagate raje hojo naj povem, da je krasen, če kdaj nimaš časa pa še film lahko gledaš vmes. Super zadeva!!!! ham-njam

Lunca 15  

član od: 7.6.2004

sporočila: 99

3. sep 2007 18:23

Moycaa, se strinjam z Vendelino. Naveličaš se tega. In ni prehladno za tek, meni ustavi samo nevihta in sneg;) Tudi, ko so bile temperature pod nulo, sem tekla. Pa takrat še najbolj shujšaš, vsaj tako so nas učili na faksu. Poleg tega pa smo v času globalnega segrevanja, mraza sploh več ne bo;) Če pa vztrajaš - za stepper ne vem, mi smo ga 1x kupili v Avstriji, pa nam je potem dokaj hitro "razpadel". Zdaj pa imamo orbitrek, tega pa po moje dobiš v kakšnem Hervisu. Lunca 15

Moycaa  

član od: 11.9.2004

sporočila: 738

3. sep 2007 18:34

Lunca 15, hvala, vendar sem zaradi določenih težav prisiljena opustiti tek ko postane zunaj hladno. Iščem stepper z gibanjem tudi v stran - brez ročk. No ja, nekaj bom že našla. Upam. Lep pozdrav! Moycaa

titta  

član od: 28.9.2006

sporočila: 1056

3. sep 2007 20:06

Vendelina jr.

morda bi dodala še to, da se na kakšni napravi (recimo sobno kolo) odlično posušijo tudi mokre brisače......

titta

Uly  

član od: 25.9.2003

sporočila: 572

3. sep 2007 20:28

jaz sem ga kupila pred dvema letoma ravno v Neckermannu, in zadeva ni ravno najboljša - poleg tega da se je dvakrat zlomil (pa nimam 100 kil ) zelo škripa in mislim da ravno tako ne bi bil primeren za tvoje sosede. Oče od fanta ga je obakrat zašvasal, zdaj pa leži na podstrehi in čaka na kosovni Je potreben še kakšen komentar..... Uly

kobra 1  

član od: 15.6.2006

sporočila: 1881

3. sep 2007 21:10

Ja čez nekaj časa je res , da vse te naprave nočejo delat same kobra 1

Andreia  

član od: 7.3.2005

sporočila: 255

4. sep 2007 9:14

Moycaa, Jaz ti ga prodam, če si za. Andreia

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

4. sep 2007 9:22

Vaje za ogrevanje, raztezanje, gibljivost, mišice - to se vse da narediti v najmanjši garsonjeri in razen podloge za tla nihče ne potrebuje čisto nobenega drugega rekvizita. Tudi generacije športnikov so preživele s čisto navadnim stopanjem na pručko in stol in celo dobile kakšne medalje. Za počepe ne rabiš čisto nobenega rekvizita. Za sklece tudi ne. Jaz vsako jutro med spalnico in kopalnico naredim nekaj vaj in to traja maksimalno 10 minut (ma kaj, manj), ampak to počnem že celo odraslo življenje in se pozna. Hočem reči, če imaš voljo, ni treba nič kupiti, da začneš z rekreacijo. Ta ideja potrošništva da je treba najprej nekaj kupiti, da se lahko lotimo bazične aktivnosti - to vodi v mentalno degradacijo. Če pa želiš na vsak način porabiti nekaj denarja_ Moycaa, ne vem, v kakšni lokalni skupnosti živiš, ampak, če nisi posebej oddaljena od kraja s korektno plesno šolo - ni je lepše rekreacije od plesa. Zlasti šole latino plesov - pa še zraven imajo veliko plesalcev, tako da ni treba tja partnerja na silo vleči, če noče - so zelo obiskane, ljudje se tam lepo družijo, ples je primeren za vse starosti in telo tam lepo in prijetno nabira kondicijo. Vendelina jr.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti