Stepper oz. stopalnik

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

4. sep 2007 9:25

ojla. Moja prijateljica si ga je kupila. In ni zadovolna z njim. Pravi, da je ful ful bolš orbitrek. Tega pa je že čist "zgonila". Vsak dan redno telovadi po 15 - 20 min. Jaz se ji samo čudim. Pri nas bi sigurno služil kot obešalnik :) tako kot pravijo druge ženske :) Sama pa se pripravljam kupit leggmagic (neki tazga). Ga ima soseda in je ful dobr. Vsaj pravi tako. V soboto grem v merkur pa ga kupim...

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4311

4. sep 2007 9:43

Jaz sem tudi imela steper, sicer tisti običajni - no pravzaprav ga še imam, pod posteljoin ga vsake toliko pobrišem, da ni plast prahu predebela - in sem se ga še kar posluževala in sicer toliko časa, dokler nisem nek večer verjetno pretiravala in me je ponoči dobesedno katapultiralo iz postelje, saj me je v obe meči istočasno "zgrabil" strahovit krč - še cel teden so me bolela meča. In od tistega dne dalje nisem nikoli več stopila nanj. Že večkrat sem rekla, da ga bom dala za staro železo, pa si potem mislim: kaj pa če.......

Sicer pa je s temi rečmi največkrat res tako, da smo na začetku vsi navdušeni, sčasoma pa to navdušenje popušča in zadeve potem res služijo le še kakšnim obešalnim namenom.....

 

Sicer pa - dekleta in fantje, zdi se, da je v deželo prišla jesen .....

rrr

Moycaa  

član od: 11.9.2004

sporočila: 738

4. sep 2007 9:52

Vendelina jr., živim v manjšem kraju in kot sem že napisala, ne prenesem organizirane vadbe - tudi ples ne. sicer zelo rada plešem, vendar sem zelo samosvoja (v privatnem življenju se težko prilagajam) in žal je tudi današnji tempo življenja takšen, da mi ostane malo časa. Zjutraj pa je tako, da je vsaka minuta spanca še kako zaželjena. Zato sem mislila na stepper, da medtem ko poslušam poročila še malo pomigam. Moycaa

sonchika  

član od: 3.4.2005

sporočila: 731

4. sep 2007 10:15

Tudi jaz ti bolj priporočam Orbitrek. Na njem narediš eno fajn aerobno vajo in je. potem pač še razne vaje za mišice (kot je pisala Vendelina - počepi, izpadni korak). Orbitrek se mi zdi manj naporen, učinek je pa vseeno. Sonja

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

4. sep 2007 10:53

jaz sem svojega ravnega (ročke ali brez) kupila v hali a v trgovinici s pripomočki za fitnes. mi bolj odgovarja kot tisti, ki gre v stran. malo škripajo bati, ampak ga namažem s strojnim oljem, pa je vse vredu. uporaben je zvečer, med gledanjem tvja ;) bannanna

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

4. sep 2007 19:13

In moj orbitrek je tudi končal v kosovnih smeteh, ampak zato, ker sem ga zgonila do konca, ravno tako stepper. Loni Makaroni

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti