Akcija-pekač pravokotne oblike

ligojna  

član od: 22.12.2003

sporočila: 1501

4. sep 2007 14:13

....v hoferju sem kupila komplet 6-ih rosfrei posod s steklenimi pokrovkami za 70 €...

...pekač me ne mika ker je iz teflona in ker imam pekač iz rosfreia narejen po naročilu s snemljivim obodom...

Vesna Leben

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

4. sep 2007 15:26

Tile pekači pa niso standardni al kaj? Mogoče imajo Nemci večje pečice,... Jelenckova

rdecapesa  

član od: 3.11.2006

sporočila: 181

4. sep 2007 17:10

Če imate pečico od Electrolux-a - je širina ravno pravšnja. LP, rdecapesa

fakin712  

član od: 29.3.2005

sporočila: 2682

4. sep 2007 17:29

Jaz imam od Gorenja steklokeramični štedilnik in pekač čisto paše v pečico. Če bi bil malenkost večji bi še prav tako pasal noter. Mislim, da je odvisno od pečice. Moja tašča ima tudi Gorenjev štedilnik in je pečica bistveno manjša od moje. Tako da Nemci nimajo večjih pečic po moje. Kaj pa vem. LP! fakin712

postrv  

član od: 27.7.2007

sporočila: 64

4. sep 2007 19:19

Ta pekač sem opazila v Avstriji v trgovinah METRO in KIKA ! Bili so tudi manjši. Cene se ne spomnim. Jutri skočim v Metro in bom potem napisala točne mere in ceno. Lepo se imejte! postrv

dj  

član od: 14.1.2003

sporočila: 445

4. sep 2007 20:53

Jaz imam  novo Bosch-evo pečico. Kupila sem jo ravno zato, ker sem merila en svoj pekač (ovalno Eterno od Ema s pokrovom) in so bile vse ostale, razen še ene Elektroluxove premajhne. Da pa nisem imala tistega pekača, sploh ne bi bila na to pozorna. V ostale pečice ravno tako ni šel velik teflonski pekač iz Mercatorjeve "Pik" akcije. Imam kar nekaj kolegic, ki so pekače nosile nazaj in nato vzele manjše.

Da te kap, kaj počnejo proizvajalci (eni ali drugi-saj je vseeno' "nasrkamo" pa potrošniki). 

alexis  

član od: 30.5.2006

sporočila: 884

5. sep 2007 7:57

Jeeee. V mojo pečico gre kot ulit (Gorenjev štedilnik). Res je super, ker je iz teflona samo obod, spodnji del- pladenj pa je iz emajla in se lahko gor reže. alexis

ela  

član od: 28.9.2006

sporočila: 735

5. sep 2007 8:55

Jaz sem ga vseeno kupila, kljub temu, da res ne gre v pečico. Bo pa vseeno uporaben- pladenj za kakšno drugo pecivo, obod pa tako ali tako( torte, kremšnite,...) Še dobro, da gre v hladilnik! Sem pa preverila staro pečico (isto gorenjsko) tja pa gre, so bile očitno starejše pečice širše... ela

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti