Pomoč pri izbiri računalnika!

c_zvezda  

član od: 9.2.2007

sporočila: 41

tema odprta - 31. avg 2007 20:39 | ogledi: 13.663 | odgovori: 32

V Hoferju bo naslednji četrtek v akciji prenosni računalnik : http://www.hofer.si/si/html/offers/58_3870.htm

Prosim vse, ki se kaj razumejo v te podatke, da mi svetujete pri nakupu.

Hvala.

c_zvezda

Temo je spremenil(a) c_zvezda dne 31. avg 2007 20:40:35

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

31. avg 2007 20:54

No moj pravi, da je za ta denar in z opisano specifikacijo vredi nakup, je pa odvisno kakšen zahteven uporabnik si. Super je tudi, ker je 3 leta garancije.

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

31. avg 2007 21:00

Ja, tudi pri nas je padel glas, da mu pravzaprav nič ne manjka in tudi cena je ugodna.ker pa je Gericom, pa ne ne moreš ravno šminkirati z njim .za delat pa je ok .

LP

 

cervus

galyka  

član od: 13.10.2004

sporočila: 992

31. avg 2007 21:03

Mah šminkiranje... Imam izkušnje z Delli, HPji, Acerji, pa sva se z mojim tudi strinjala da je omenjeni iz Hoferja popolnoma dobra izbira. Tako da kar

DanaS  

član od: 23.2.2003

sporočila: 391

31. avg 2007 21:38

Joj.....ne vem kako lahko kupite računalnik v trgovini, v kateri dobiš tudi marmelade in kruh. Moj nasvet je, da greš raje v kakšno trgovino, ki se ukvarja s prodajo računalnikov, kjer dobiš tudi ustrezen nasvet.. Lahko pa pobrskaš tudi po spletnih trgovinah, kjer imaš prav tako navedene lastnosti računalnikov ter tudi mnenja uporabnikov. lp Dana

vida70  

član od: 13.9.2005

sporočila: 461

31. avg 2007 21:40

kar me moti je Windows Vista. Poznam dve kolegice, ki sta kupile prenosnike z prednalozeno Visto in sta jih imele ze v popravilu (ena celo ze 2x v pol leta), ker je Vista baje se neizpopolnjena in se racunalnik rad sesuje. Ostala konfigracija prenosnika je pa je za ta denar super. Seveda pa je pametno to konfiguracijo primerjati se z ostalimi ponudniki na netu. Sama vecino stvari kupujem na tej strani www.enaa.com in moram reci, da so skoraj vedno precej ugodnejsi od ostalih ponudnikov. vida70

galja  

član od: 6.7.2004

sporočila: 1351

31. avg 2007 22:00

Se popolnoma strinjam z DanoS! Pojdi v Comtron, Big Bang, Lancom......in druge specializirane štacune.........v špeceriji se ne kupujejo računalniki - tako je tudi moje mnenje. Pa brez zamere. galja

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

31. avg 2007 22:41

Jaz sem v Hoferju kupil zun. trdi disk. Kaj imate proti? Saj Hofer ne dela diskov, dobi jih na akcijo od Annija ali drugih rač. trgovin tam je tudi garancija. Za ta denar je to odličen prenosnik. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

31. avg 2007 23:51

vida70 je napisal/a:
kar me moti je Windows Vista. Poznam dve kolegice, ki sta kupile prenosnike z prednalozeno Visto in sta jih imele ze v popravilu (ena celo ze 2x v pol leta), ker je Vista baje se neizpopolnjena in se racunalnik rad sesuje. vida70

 

Po moje lahko Visto vržeš dol in daš gor  XP, pa bo preverjeno deloval kot šus! (informacija iz prve roke, hehe).

Lp

cervus

petkica  

član od: 15.12.2006

sporočila: 744

1. sep 2007 0:10

da ne bom odpirala nove teme, se bom sem prislinila. Namreč, mojo računalniško škatlo nekaj daje.Kar naprej se mi pojavljajo opozorila spyware alert ali system alert, takoj za tem pa se odpre internet explorer in mi vsiljuje ultimate cleaner, udefender in še en cleaner, ko pa računalnik ugasnem in ponovno prižgem, se mi za te programe na namizju pojavijo bližnjice, kljub temu, da nobenega nisem downloadala. imam avira antivir program pa še neke trojan hunter in ad-aware. Poizkusila sem tudi zbrisat IE, ker ga itak ne rabim, pa ga računalnik noče odstranit. Ima kdo kakšno idejo? Sama o računalnikih namreč nimam pojma,bi se pa te nadloge rada znebila. petkica

vida70  

član od: 13.9.2005

sporočila: 461

1. sep 2007 6:41

glede na to da so prenosniki mal bolj obcutljivi kot stacionarni racunalniki, je moje mnenje, da jim vsak tak poseg z zamenjavo operacijskega sistema lahko samo bolj skodi kot pa koristi. Najbrs ne vsem, se pa najdejo tudi izjeme. In potem adijo 3 leta garancije. Tako da jaz kaj takega ne bi pocela. Se pa popolnoma strinjam z DanoS in Galjo, da se racunalniki pac kupujejo v racunalniskih trgovinah, kjer so za to ljudje, ki povedo kar te zanima, ker glede na to , da c_zvezda tu gor sprasuje za nasvet ali kupiti ali ne, predvidevam, da v teh stvareh ravno ni podkovana (s tem na mislim nic slabega), zato bi bilo dobro, da ima ob nakupu s sabo se nekoga, ki se v to razume, saj te po domace hitro nategnejo, samo da robo prodajo. vida70

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti