Gnetilka za kruhomat clatronic

amc  

član od: 31.8.2007

sporočila: 68

tema odprta - 31. avg 2007 13:09 | ogledi: 5.665 | odgovori: 7

Izgubila se mi je ena gnetilka pri kruhomatu (že itak je bila za zamenjat). No, ko sem šla na servis, mi je eno izrabljeno brez težav zamenjal z novo, druge pa mi ni hotel dati. Nova pa stane okrg 12 EUR.

Zato me zanima, ali ima katera mogoče kakšno gnetilko od CLATRONICA, ki je rabi več, da bi mi jo odstopila. Kajti če zamenjam obe gnetilki in posodo, potem raje kupim nov kruhomat.

Lp in hvala

zoja

Nikita  

član od: 21.6.2004

sporočila: 284

31. avg 2007 13:41

Jaz imam enak problem kot zoja, samo da se je pri mojem Clatronicu ena gnetilka zlomila. Testo gnetem tako, da s kuhalnico pomagam mešati aparatu. Nikita

neznan uporabnik

31. avg 2007 14:28

Nikita, če se ti je gnetilka zlomila, jo nesi na servis in ti bodo dali novo. Lp zoja1

dj  

član od: 14.1.2003

sporočila: 445

31. avg 2007 14:41

Tudi jaz imam že drug kruhomat. Ker ogromno pečem kruh, se mi je začela luščiti obloga na notranji strani posode in gnetilkah (nikoli nisem uporabljala nobenih pripomčkov s katerimi bi odrgnila posodo, kruh vedno samo stresem iz posode). Ker bi me novi deli stali toliko kot nova posoda, sem raje kupila novo.

Takšna je pač potrošniška družba. Na žalost že proizvajalci delajo na tem, da so vsi rezervni deli tako dragi. Ko sem imela doma printer od Lexmarka, me je bilo ceneje kupiti nov printer kot pa novo barvno in črno kartušo. Vedno manj proizvajalcev  misli na ekologijo.

Nikita  

član od: 21.6.2004

sporočila: 284

31. avg 2007 14:52

zoja1 je napisal/a:
Nikita, če se ti je gnetilka zlomila, jo nesi na servis in ti bodo dali novo.
Je že na smetišču. Nikita

mizarka  

član od: 24.5.2006

sporočila: 988

14. jun 2008 17:22

Ali mi lahko katera svetuje kaj naj naredim. Sem septembra kupila kruhomat, ko se je podražal kruh in na začetku niti nisem vedela, kako to dela, tako da sem šele kasneje ugotovila da nekaj ni ok. Ena metlica se nikakor ni hotela sneti, kadar pa se je , je na spodnji strani posode vedno padlo vse dol. Nekajkrat sem sama

sestavila nazaj, potem je enkrat mož nesel na popravilo, serviser je seveda rekel , da ni nič narobe. Sedaj mi je pa iz iste metlice med gnetenjem začela polzeti ven nekakšna mast-črna, tako, da kruh ni užiten, pa tudi posoda se mi je začela v obsegu metlice na spodnjem delu praskati, tako da se vidijo svetle črte.

 

Ali naj reklamiram, ko pa te na servisu kar odslovijo.Kaj bi storile ve??

lp

sladkajmo se

spelci  

član od: 1.4.2008

sporočila: 276

14. jun 2008 23:28

Mizarka, na tvojem mestu bi aparat reklamirala. Serviserju pa na prijazen način povej, da te je enkrat že odslovil in naj se tikrat bolj potrudi, če pa bo nesramen pa ga povprašaj, kje je nadrejeni. Pri meni je delovalo, ko sem nesla na servis aparat in ga tudi povohali niso, ko pa sem jim rekla naj zadevo popravijo so se izgovarjali, da je predrago... garancijski list so pa baje izgubili, vendar je bil na mojo veliko srečo kopiran, original pa pri meni... Lep dan. špelči

Klea  

član od: 16.6.2006

sporočila: 495

14. jun 2008 23:42

Mizarka pri našem kruhomatu je bila na enem listu priložena številka in e-mail proizvajalca (najbrž servis oddelek), kamor lahko pokličeš/pišeš v primeru takih nezgod. Glede na to, da jim najbrž ni vseeno za dobro ime svoje firme, se bodo po moje bolj potrudili pri rešitvi tvojega problema kot serviser. Klea

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti