Čiščenje stanovanja - nujno!!!

Migla  

član od: 16.6.2004

sporočila: 1892

1. avg 2009 17:14

Predlagam, da prenehamo z zajedljivimi komentarji, ki ne vodijo nikamor. Želela bi si, da bi bil tale forum klepetalnica pozitivcev, ne pa boksarski ring za intelektualni boks. Replika gor ali dol! Kaj je že bilo vprašanje? Ah ja, čiščenje stanovanja! Pa lep pozdrav Migla

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

1. avg 2009 18:08

PROSIM, vrnite se k naslovni temi, v nasprotnem primeru bom morala temo zapreti.

rimljanka - moderatorka Kulinarične Slovenije

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

1. avg 2009 19:05

 

 

Ooops, Kot je Japaja napisala, sem brcnila mimo.

Meni, ortografsko prikrajšani (prosto po Noli / sem preverila post, kjer sem priznala pomanjkanje znanja primorščine, jaz pa štajerka) akademiki še na misel niso prišli, pa bi mi mogoče morali (?).

Že od nekdaj sem se izogibala tujkam, če se je le dalo. Pri reševanju križank sem bila pa zelo, zelo dobra. In moja uporaba dvojine je tako dobra, da jo uporablja celo sin, ki (na žalost) nikoli ni hodil v slovensko šolo.

Ribaracarak, nič kar sem napisala ni letelo nate.  

Pravzaprav nikogar specifično nisem imela v mislih.

Vsekakor ne mislim odgovorit na vse vaše poste.  Sem vam pač naredila razburkano soboto.

Samo to bi še povedala Noli, da nikakor ne omalovažujem niti Slovenskega jezika, niti govorcev. Samo dvojina, pa mogla-morala, s-z napake ki se pojavljajo kar naprej, ne morejo biti vedno tipkovne napake.

 

Oh, pa še tega sem se domislila včeraj zvečer na poti domov. Mislim, da sem napačno predvidevala, da je bannanna vtaknila angleško pokvečenko v svoj stavek. To se pogosto dogaja.

 

Za zaključek, se bom vrnila k originalni temi, ker mi je Nasja postavila vprašanje, kako je s čiščenjem v ameriki? Če zaslužiš več, kot pa te stane čistilka, je vsekakor bolj produktivno, da se ukvarjaš s svojim delom in prepustiš čiščenje stanovanja/hiše komu drugemu. Stane pa od $25 do $35 na uro, vsaj v mojem koncu. Po navadi jih moraš zamenjat kar nekaj, preden najdeš eno, ki jo potem obdržiš in upaš, da se ne bo kam preselila.

 

 

 

 

 

 

Vanja

Kitanna  

član od: 16.12.2008

sporočila: 116

12. feb 2010 10:11

Živjo. Zanima me, koliko plačujete za likanje in čišenje na domu v letu 2010 ? Hvala in lep pozdrav. Kitanna

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

12. feb 2010 10:20

Po mojih podatkih, je čiščenje 7€ na uro, likanje pa 10€ na uro.

Lp

MM

kara  

član od: 26.11.2005

sporočila: 725

12. feb 2010 10:57

Na našem koncu je cena nekaj nižja - 5 EUR (čiščenje), 8 EUR(likanje). Sama imam občasno pomoč pri tedenskem čiščenju že nekaj časa in nekaj žensk se je že zvrstilo. Ob tem lahko primerjam tudi učinkovitost. Dekle, ki mi sedaj pomaga, opravi delo v manj kot polovičnem času od njene predhodnice, tako ji po svoji oceni plačam 7 EUR na uro. Seveda je zadovoljna, jaz pa tudi, ker sama vidi delo, je hitra, natančna in ji ni treba vse pokazati s prstom. kara

MIŠEL  

član od: 28.3.2009

sporočila: 65

12. feb 2010 10:59

Ja hvala bogu da Alenka išče čistilko zdaj v takem času brez služb gre verjetno vsak da dobi kakšen denar to ni nič narobe če bi bila jaz tam blizu bi takoj šla z veseljem tako pa sem malo predaleč :( lp MIŠEL

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

12. feb 2010 11:57

Alenka je iskala čistilko leta 2007

MM

kuharica Mici  

član od: 30.9.2004

sporočila: 276

3. jun 2010 15:46

Smo 4 članska družina. Iščemo pomoč v gospodinjstvu: likanje in čiščenje enkrat tedensko. Živimo ob lokalni cesti Sežana - Vipava (15 km iz Sežane, 20 km iz Ajdovščine), zato potrebujete lastni prevoz. kuharica Mici

baška  

član od: 24.3.2008

sporočila: 221

3. jun 2010 16:46

škoda, sem iz Maribora. lp baška

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti