Verz za zlato poroko

NIA  

član od: 21.10.2004

sporočila: 208

tema odprta - 30. avg 2007 11:53 | ogledi: 44.143 | odgovori: 5

a kdo mogoče ve kakšen dober verz za zlato poroko,na internetu ne najdem nič pametnega

lp

NIA

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

30. avg 2007 12:07

to sem našla na netu 1. Te dni je minilo že pedeset let, kar, ženin, utrgal prežlahten si cvet. Odkar sta vidva zakon sklenila, ljubezen do zdaj vaju ni zapustila. Moči vse v zakonu od sebe sta dala, saj skupno življenje vse prej je kot šala. Za svoje otroke lep dom sta zgradila, ljubezen sta starševsko jim podarila. Spoštljivo sta vedno drug z drugim ravnala, drug drugemu toplo ljubezen dajala. In vse, kar sta v svoje otroke vložila, z ljubeznijo vnučkov nazaj sta dobila. Zdaj v zvezo ponovno si sklenita roki, da jo obnovita na zlati poroki! Naj Bog vama pošlje na pot blagoslov, za vedno naj z vama pečat bo njegov! 2. Drug drugemu prvo ljubezen sta dala pred mnogimi leti, ko sta se spoznala. Ko v vajinih srcih se ogenj je vnel, z vsakim dnem novim je bolj plamenel. Vajina čustva se niso ohladila. Ljubezen še z žarom močnejšim gori, ognjišča si varnega ves čas želi. katka

MALČICA  

član od: 8.6.2006

sporočila: 451

30. avg 2007 12:43

Joj kako lepo, kdaj bom pa jaz to dočakala, srečna bi že bila, če bi lahko šla v penzijo, pa imam šele 15 let delovne dobe. Malčica

NIA  

član od: 21.10.2004

sporočila: 208

30. avg 2007 14:04

TE POZNAMO,A MOGOČE ŠE KDO KAJ VE NIA

Finka  

član od: 21.6.2007

sporočila: 106

30. avg 2007 14:48

Prehodla na svetu sta mnogo poti, a ena bila je prav lepa za oba, ko z roko v roki si rekla sta da, za vedno bom tvoja, za vedno boš moj ko hudo ti bo in bodo skrbi, drug z drugim ne bova skrenila s poti. Saj samo ljubezen ima moč, ki srcu srečnemu da zažareti, in zato je prelepo živeti. Spoštljivo sta vedno drug z drugim ravnala, drug drugemu zvesto ljubezen dajala. A vse, kar sta v svoje otroke vložila, z ljubeznijo vnučkov nazaj sta dobila. Zdaj v zvezo ponovno si sklenita roki, da jo obnovita na zlati poroki. Naj Bog vama pošlje na pot blagoslov, za vedno naj z vama pečat bo njegov! Finka

Finka  

član od: 21.6.2007

sporočila: 106

30. avg 2007 15:06

Mnogo desetletij srečnih vama še želimo, (vama še želiva; vama še želim) in da zlato poroko z vama proslavimo! (proslaviva; z vama proslavim) Naj ljubezen brez prestanka vaju obiskuje, z njo pod isto streho pa še zdravje naj domuje! --------------------------------------------------------------- Finka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti