Vikend - izlet

majekzmajek  

član od: 8.6.2004

sporočila: 147

tema odprta - 28. avg 2007 12:30 | ogledi: 3.315 | odgovori: 25

Pozdravljene,

svetujete mi: ta vikend, zadnji vikend pred šolo, bi šli nekam na izlet. Lahko tudi kje prespimo. Sin je star 9 let. Da bi bilo tudi nekaj za njega. Je pa že kar nekaj videl: vse jame, Kekčevo deželo, Pohorje,....

Na dan z idejami!

Majekzmajek

tabina  

član od: 15.2.2005

sporočila: 474

28. avg 2007 12:43

majekzmajek, mi se ubadamo z enako misijo. Hči je prav tako stara devet- no, skoraj deset, ta manjša pa 6. Najbrž se bomo podali k sosedom v Park dinozavrov (nekaj je bilo nekoč napisanega tudi na kulinariki) http://www.styrassicpark.at/default.asp Proučujem tudi možnost obiska Ranča Kaja in Grom, http://www.ranc-kajaingrom-dz.si/ranc/ Če ima kdo kakršne koli izkušnje iz navedenih lokacij, ali pa namige za nove, so dobrodošle. Za cel dan ali celo dva dni se mi zdi super obisk Dunaja, tamkajšnjega živalskega vrta, praterja, Schoenbrunna,... Če se ne druga, pa je zmeraj pravšnja izbira za naše punce živalski vrt - zagrebški ali ljubljanski.... Dober štart v novo šolsko leto vsem šolarjem in staršem! tabina

Kozmeja  

član od: 7.12.2005

sporočila: 409

28. avg 2007 12:47

Bunkerji na Možicu nad Soriško planino, potem pa skok v Bohinjsko jezero (lahko pa še obisk vodnega parka v bližini: http://www.vodni-park-bohinj.si/si/index.php). Če bo le vreme lepo... Kozmeja

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

28. avg 2007 12:51

Zagrebški živalski vrt sploh ni slaba izbira. Parkiraš v Importane Garaži, potem pa s tramvajem do Maksimira (da otrok sploh vidi, kako se s tramvajem potuje) - zelo OK. Zraven je tudi velik nogometni stadion, da otrok sploh vidi, kako to izgleda (pa relativno prijazni so, tako da te spustijo noter) Na poti nazaj pa še kopanje v Čateških, kjer se da tudi prespati. Potem so tudi izleti v Gardaland vsako soboto. Na Rogli imajo tisto adrenalinsko sankanje po tirih - fantkom je to zelo všeč. Vendelina jr.

majekzmajek  

član od: 8.6.2004

sporočila: 147

28. avg 2007 12:55

Mi smo dinozavre že videli in bili malo razočarani. Lahko greste tudi v Minimundus. V skrajni sili bomo odšli v muzel premogovništva v Velenje. Je baje zelo zanimivo - sploh za fante. Rogla je skoraj naš drugi dom. Radi bi se malo peljali in kje prespali. Majekzmajek

TORTICA  

član od: 5.8.2002

sporočila: 990

28. avg 2007 12:59

Tale park dinozavrov se mi pa zdi zanimiva stvar. Majekzmazek, zakaj pa ste bili razočarani?

majekzmajek  

član od: 8.6.2004

sporočila: 147

28. avg 2007 13:01

Mi smo bili lansko leto. Za manjše otroke je zanimivo, naš pa je bil že prevelik. Majekzmajek

majekzmajek  

član od: 8.6.2004

sporočila: 147

28. avg 2007 14:05

A je bil že kdo v Legolandu? Majekzmajek

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

28. avg 2007 14:13

Jaz sem bla lani pri dinozavrih, pa sem že velika :))) in mi je blo fuul zanimivo. Minimundus mi je tud všeč, živalski vrt v Zagrebu tudi, pa še vstopnina ni draga. Ljubljanski se lahko skrije. Jelenckova

Anomis  

član od: 4.11.2003

sporočila: 1175

28. avg 2007 14:16

Čao, majekzmajek, če vam je všeč, pojdite v okolico Gardskega jezera, tam lahko tudi prespite, potem imate pa na voljo več tematskih parkov, od safarija, adrenalinskega Gardalanda, pa Movie land je sedaj zelo popularen, pa Aqualand.... ali pa se preprosto vozite s čolni, kanuji po jezeru, ali pa greste v kako žičnico gori v Dolomite.... Lep pozdravček, S.

Kozmeja  

član od: 7.12.2005

sporočila: 409

28. avg 2007 14:29

Bila sem v Legolandu na Danskem, več kot 10 let nazaj, spotoma, ko sem potovala z Interrailom. Majhno (za nas, ki smo veliki), a impresivno in luštno. Dolge vrste in vsekakor premalo časa (pol dneva). Kozmeja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti