Vikend - izlet

tejka77  

član od: 27.2.2007

sporočila: 544

29. avg 2007 11:28

Mi smo bili ta vikend na Kolpi-oz. ob Kolpi.Imamo 2 otroka (9.5 in 4 leta) in sta bila oba navdušena.Kupili smo šotor in spalne vreče,naložili kolesa in odšli v Radence.Tam smo postavili šotor-ni kamp ampak šotorišče-kolesarili,cel dan čolnarili po Kolpi,se kopali...Prespali smo dvakrat,vreme je bilo super...skratka priporočam. Prejšnja leta smo hodili v Bohinj,pa mi je ob Kolpi majčkeno bolj všeč. tejka77

tabina  

član od: 15.2.2005

sporočila: 474

29. avg 2007 13:00

No, mi smo ubrali podobno zgodbo kot Tejka pred slabim mesecem- prav tako smo se odpravili ob Kolpo-kamp Primostek (sem o tem pisala na forumu). Če je vreme OK, zna biti šotorjenje in vse kar sodi zraven posebno doživetje. Spomnila sem še se nečesa; pred več kot 15-imi leti sem obiskala Muzej pračloveka v Krapini ( včasih smo se hodili kopat tudi v tamkajšnje toplice); blizu je grad Trakoščan. Ti dve lokaciji si nameravamo ogledati v soboto po poti do zagrebškega ZOO-ja. Ali je kdo obiskal v zadnjem času? Kakšni vtisi, mnenja? tabina Sporočilo je spremenil(a) tabina dne 29. avg 2007 20:41:06

majekzmajek  

član od: 8.6.2004

sporočila: 147

3. sep 2007 9:32

Evo - mi smo nazaj. Kratko poročilo: pot nas je peljala proti Idriji, kjer smo si ogledali Mestni muzej in Antonijev rov. Nakar smo se peljali proti Cerknem in si ogledali bolnišnico Franjo. Jedli smo v lokalu Pr Štruklu v Cerknem - ENA A!!! (lokal sem tudi ocenila). Prespali smo na kmetiji Želinc. V nedeljo po zajetnem zajtrku smo se odpeljali proti Tolminu. Najprej smo si ogledali most na Soči, nato pa Tolminska korita - kot bi prišel v drug svet - čista, neokrnjena narava. Vračali smo se preko Vršiča in se ustavili na Šuštarski nedelji v Tržiču. Domov smo prispeli v večernih urah, prijetno utrujeni. Izlet je bil zelo zanimiv, predvsem za sina. Priporočam! Majekzmajek Sporočilo je spremenil(a) majekzmajek dne 03. sep 2007 09:48:18

tinca  

član od: 3.9.2001

sporočila: 907

3. sep 2007 14:28

No vidiš-- prav Idrijo in obisk rudnika sem ti hotela predlagati. Me veseli da vam je bilo všeč. Vsak dan eno kastrolco smeha vam želi Tinca

Zoda  

član od: 8.5.2007

sporočila: 25

4. sep 2007 18:42

Majekzmajek - lepo si predstavila vaš izlet. Kakšne so pa kaj cene za prenočit na kmetiji Želinc? Zoda

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecNikita
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti