Leg magic

neznan uporabnik

tema odprta - 27. avg 2007 19:44 | ogledi: 3.866 | odgovori: 8

Ali ima katera napravo leg magic, pripomoček za "manekenske noge"? Moram pred nakupom dobiti kakšno mnenje. Verjamem, da ga katera že ima in me zanima, kako deluje, seveda če delaš na njem?

Lp, Zoja

zoja1

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

27. avg 2007 22:31

Ojla. To pa je super tema :) Ribaracarak hvala za link. Super je. Sama se že dolgo pripravljam da bi naročila to zadevo. Sedaj ko sem prebrala koliko problemov je s čakanjem na paket, pa razmišljam da bi ga šla kar v Merkur iskat. Sem ga že gledala pred kakim mesecem in tudi probala v trgovini :) Ker sem ravno na dieti (3MD), bi se pa prileglo malo telovadbe (za boljše rezultate). Lp

Pingvin  

član od: 8.4.2003

sporočila: 162

28. avg 2007 8:03

Živ, priznam, da linka nisem odpirala in nisem brala odgovorov na tej temi. Ampak, kako lahko verjamete eni reklami, da bo vse oh in sploh super in postavca enkratna, pa praktično brez truda? Pa saj je mnogo ceneje it vsak dan na en hitri sprehod, pa se z otroci malo skrivat in lovit, pa nosit težke vrečke iz trgovine po stopnicah, namesto z dvigalom. Pa bodo mišice hitro tu. Jaz ne zaupam nobeni čudežni napravici ali tabletkam. LP, Pija. Pingvin

galyka  

član od: 13.10.2004

sporočila: 992

28. avg 2007 9:17

Brez zamere pingvin, ampak najprej preberi temo. Napravica ne obljublja ničesar brez truda, je pa res da obljubijo vidne rezultate v enem mesecu, če redno delaš, se pravi vsak dan po režimu, ki je priložen, to je 13 minut. Sama ga imam in posledica 13 minutne vadbe je prelit znoj in pekoče mišice. Ima ga tudi sodelavka, ki ga uporablja kot dopolnilo redni telovadbi pa je bila totalno presenečena nad tem kak učinek imajo na telo. Vse kar si naštela seveda koristi k temu da se razgibaš, vsekakor ti pa ne utrdi mišic, sploh ne npr. notranjih, za katere zveš da jih imaš, ko začneš uporabljati napravo. Še od nobene ženske, ki ga uporablja redno nisem slišala negativnega mnenja, tako da ne bi temu rekla čudežna napravica, ampak nekaj kar ti lahko koristi z redno uporabo. Aja, pa moj je tudi nejeverni tomaž kar se tega tiče pa je po preizkusu priznal da le ni larifari.

Vrana  

član od: 16.2.2006

sporočila: 620

28. avg 2007 10:23

No ja, da ne bodo obupani tisti, ki ne utegnejo ali ki si naprave ne morejo privoščiti, tudi rolerji, tekanje z otroki in kolesarjenje delujejo Pozdravček, Vrana

tabina  

član od: 15.2.2005

sporočila: 474

28. avg 2007 10:27

Glede na to, da se na orbitracku nabira prah, si ga skorajda ne upam privoščit, čeprav me mika... Se mi pa zdi dobra ideja za darilo moji mami, tudi cenovno sprejemljiva, zato me zanima, kje se zadeva kupi? Ali samo razni FOP šopi ali kje, kjer ti zagotovijo dokaj hitro dobavo? Hvala za dogovor. tabina

galyka  

član od: 13.10.2004

sporočila: 992

28. avg 2007 10:36

Vrana je napisal/a:
No ja, da ne bodo obupani tisti, ki ne utegnejo ali ki si naprave ne morejo privoščiti, tudi rolerji, tekanje z otroki in kolesarjenje delujejo Pozdravček, Vrana
Rolerji sploh pa kolo ni nič ceneje kot kaka taka naprava, če vzamemo da jaz nimam ne rolerjev ne kolesa. Aja, pa otrok tudi ne.

galyka  

član od: 13.10.2004

sporočila: 992

28. avg 2007 10:38

tabina je napisal/a:
Se mi pa zdi dobra ideja za darilo moji mami, tudi cenovno sprejemljiva, zato me zanima, kje se zadeva kupi? Ali samo razni FOP šopi ali kje, kjer ti zagotovijo dokaj hitro dobavo?
Najhitreje ti bo, če preveriš po TOP trgovinah, kaj imajo na zalogi. Mislim da se je nazadnje na dostavo čakalo 4 tedne, sodelavka ga je pa dobila v eni izmed teh trgovin (pod maxijem) takoj, ker so ga pač imeli na zalogi.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti