Pluski, mi lahko prosim pomagate...

nike  

član od: 25.11.2005

sporočila: 522

tema odprta - 24. avg 2007 8:02 | ogledi: 2.348 | odgovori: 17

...najti vse teme, ki govorijo o pralno-sušilnih strojih???

k me ravno zdaj moj prepričuje, da naj kupiva pralno-sušilnega (mu baje en sodelavec pravi, da je njegov ful uredu), jst ga pa ne bi, ker vem, da vse ženske pravite, tudi tu je bilo veliko govora že o tem, da ni uredu...

hvala, lep dan vam želim

nike

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

24. avg 2007 8:11

Moj pralno/sušilni že ni v redu. zato sušim le kaj, ko je nujno, parkrat na leto. Na žalost... lidka

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

24. avg 2007 8:18

Če že kupujep kupi raje samo sušilnega posebej, da ti ne bo potem žal. Pralno sušilni je že ok za kdaj pa kdaj za vsak dan pa ne. Pa še ko opereš moraš pol cunj vzeti ven in jih sušiti pol in potem še pol. V sušilnega pa daš cel stroj opranih cunj in ti lepo posuši. V pralno sušilnem se nonstop zamašijo neke šobe (filtri, kolegica ga ima in mora vsake par mesecev klicati servis, da ji to sčisti in seveda fino plača).

Jaz imam elektrolux sušilca, v pogonu je vsak dan, ker vsak dan operm 2-3 stroje včasih še več. Sušim vse v sušilcu in dela brezhibno zdaj že več kot 2 leti.

Poznam jih ene par s pralno sušilnim strojem različnih znamk, nobena ni zadovoljna. Pa še pritožujejo se, da jim cunje zmečka, iz mojega pa pridejo lepe, kot zlikane, posledično ne likam nič.

jade

nb  

član od: 29.11.2005

sporočila: 2339

24. avg 2007 8:22

http://www.kulinarika.net/forum/vse.asp?avtor=&besede=p Tudi sama sem pred 14 dnevi prebrala vse, kar se tiče pralnih, sušilnih in pralno sušilnih strojev. Odločila sem se da kupim Candy Alise (5 + 5). Kljub temu, da večina svetuje vsakega posebaj. Prej sem imela Gorenjev pralni stroj. Ko sem ga kupovala, sem sklenila, da bom čez kako leto kupila še sušilec posebaj, pa žal nisem nikoli prišla do tega. Gorenjev mi je delal dokler je bil v garanciji, potem smo ga pa še kako leto kar naprej popravljali, zdaj pa je odšel na smetišče. Kar se pa novega Candyja tiče - sušilca se ne morem navadit. Ali mi preveč posuši, da se potem še zlika težko, tako je zmečkano. Da bi kar celo žehto dala naprej sušit ne pride v poštev, ker se niti najmanj ne posuši lepo enakomerno. Pa pričakovala sem, da se bo žehta res lahko samo porovnala in pospravila v omaro, če bo ravno prav suha, pa niti najmanj ni tako. Pa zdi se mi, da vse skupaj traja blazno dolgo. No, to so bili problemi prvih 12 dni, dva dni nazaj pa lužica pod strojem. Še danes moram poklicati serviserja. Nena

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

24. avg 2007 9:04

Se strinjam z jade, ima prav. Jelenckova

nike  

član od: 25.11.2005

sporočila: 522

24. avg 2007 12:52

punce hvala... bova dobro razmislila, preden se bova za kaj odločila! nike

dj  

član od: 14.1.2003

sporočila: 445

24. avg 2007 13:44

Nikoli ne kupi pralno-sušilni stroj. Obvezno vsakega posebej. Ti ne bo nikoli žal.

Finka  

član od: 21.6.2007

sporočila: 106

24. avg 2007 13:52

jaz imam pralni Whirlpool in sušilni lih tako Whirlpool pa sem full zadovoljna z njima(priporočam vsakega posebaj)...Tudi pri nas dela pralni in sušilni več krat na dan(malo nas je..samo 6) ehhehehe..poleti sušilni manj,ker sušimo na zraku.svaka čast tistemu,ki si je izmislil pomivalni,pralni in sušilni stro!lep dan vsem Sporočilo je spremenil(a) Finka dne 24. avg 2007 13:59:12

lili_stef  

član od: 18.1.2007

sporočila: 183

24. avg 2007 16:11

Tudi jaz se strinjam z mojimi predhodnicami. Kupi vsakega posebej.Slišala sem veliko reklamacij čez pralno-sušilnega ,zato sem kupila posebej in ni mi žal.Tudi moj je vedno v pogonu pa mi ni blo še žal denarja. lili_stef

ursa40  

član od: 28.4.2005

sporočila: 610

24. avg 2007 18:43

Še jaz dodam svoj piskrček.Živim v bloku in bi zaradi prostora raje pralno sušilnega ,pa so me prepričali .tako da imam sušilca raje spalnici,he he ,ker apč v kopalnici ni prostora.Se pa popolnoma strinjam z Finko....raje moža od hiše kot sušilca .....hi hi se samo hecam. Lepo pa radi se imejte ursa40

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecNikita
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti